INFORMACE O KLUBU MLADÝCH DIVÁKŮ
NA SEZÓNU 2017/2018

Vážení rodiče,
i na příští rok můžete své dítě přihlásit do KMD na sezónu 2017-2018.

Přihlášky dostane žák ve škole, je nutné je odevzdat do konce května. Na zbylá volná místa je možné se přihlásit ještě po prázdninách, ovšem pouze do termínu, kdy bude třeba zaplatit.

• Klub mladého diváka má na škole devítiletou tradici a členové viděli a zažili různé typy představení, navštívili různé scény. V posledních letech jsme se dostali třikrát do Národního divadla, navštívili jsme ale také například představení s následnými workshopy, nebo muzikály.
  • V průběhu školního roku dětí navštíví 4 divadelní představení.
  • Budou sestavena tak, aby odpovídala jejich věku a vhodnou formou doplňovala jejich vzdělání v oblasti umělecké a estetické.
  • Návštěva divadla je rovněž událost společenská, jejíž úroveň děti samy svým chováním a oblečením určují, a to se nám v uplynulých sezónách dařilo.
  • Členský poplatek činí 430 Kč a vybírá se až v polovině září.
  • Jedná se o výhodnou částku, jejíž vynaložení bude zhodnoceno rozvíjením estetického cítění Vašich dětí a kvalitním využitím jejich volného času. Navíc se setkávají i v jiném než třídním kolektivu.
  • Představení bývají v odpoledních nebo večerních hodinách, jedno z nich obvykle o víkendu. Informace o termínu dostanou členové přibližně měsíc předem.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a že Váš syn nebo dcera rozšíří řady mladých diváků, které naším klubem prošly.

Lenka Chocholoušová a Bohumila Boháčová

19. 9. Zita