AKCE NA ZÁŘÍ

3. 9. 2018 - Zahájení školní docházky
                 - 8:30 Slavnostní zahájení 1. tříd v sále školy

4. 9. - 7. 9. 2018 - 0., 2. - 9. ročníky - 4 vyučovací hodiny
                 - 4. 9. a 5. 9. - 1. A, 1. B - 2 vyučovací hodiny
                 - 6. 9. a 7. 9. - 1. A, 1. B - 3 vyučovací hodiny

12. 9. 2018 - Ukázkové hodiny kriketu

13. 9. 2018 - Komentovaná prohlídka výstavy - Záhada Čapkova                                   koberce

14. 9. 2018 - Kurz 1. krok k profesní volbě - 9. A

19. 9. 2018 - Třídní schůzky - 0., 2. - 9. ročník

17. 9. - 22. 9. 2018 - Srdíčkové dny

20. 9. 2018 - Výsadba Stromu svobody v parku u nádraží
                   - Přednáška G. a P. Koukalových - 9. A

21. 9. 2018 - Zahájena činnost kroužku stolního tenisu

24. 9. 2018 - Pozorujeme oblohu, Planetárium hl. města Prahy - 4. AB

 

 

 

 

AKCE NA ČERVEN

1. 6. 2018 - Sportovní den prvního stupně + MŠ
                   0. - 5. ročník - 4 vyučovací hodiny
                   6. - 9. ročník - 5 vyučovacích hodin

4. 6. 2018 - Velké finále ZŠ Praha 10 v badmintonu

6. 6. 2018 - Mirakulum - 3. A
                 - Dinopark - 0. A, 1. A. 1. B
                 - Den, kdy se nemlčelo - 9. A

7. 6. 2018 - Vyšehraní - 4. B, 6. - 9. ročník
                 - Divadlo U Hasičů - 3. A

11. 6. 2018 - Divadelní představení SMEČKA - 8. a 9. ročník

12. 6. 2018 - Přírodovědně zeměpisná exkurze - 8. A, 9. A

13. 6. 2018 - Botanicus Ostrá - školní výlet - 2. A, 2. B

15. 6. 2018 - Legoland - 4. A, 5. B

18. 6. 2018 - Malostranská beseda - Leonardium - 4. A

20. 6. 2018 - Botanická zahrada - 6. A, 6. B
                           - Pohádky - 0. - 5. ročník 
                   - Zrezivělé dětství - 7. - 9. ročník

21. 6. 2018 - Muzeum stříbra - 6. B
                   - Hortus Botanicus Ostrá - 3. B

22. 6. 2018 - ZOO Praha - 6. A, 8. A
                   - Bleskový sběr papíru - Ukončení sběrové soutěže za 2.                                pololetí školního roku

25. 6. 2018 - Rozloučení 9. A se spolužáky

26. 6. 2018 - Konopiště - 6. A, 8. A, 9. A
                   - Pračlověk - kino Pilotů - 3. A, 3. B, 4. A, 4. B, 5. B

28. 6. 2018 - Rozloučení s 9. A, stužkování 5. ročníků

29. 6. 2018 - Vydání vysvědčení a slavnostní ukončení školního roku                             2017/2018

 

 

 

AKCE NA KVĚTEN

2. 5. 2018 - Strašnické divadlo - 3. A, 3. B

3. 5. 2018 - Nohejbal - vybraní žáci 7. - 8. ročníku

4. 5. 2018 - Soutěž školních časopisů

7. 5. 2018 - Ředitelské volno

10. 5. 2018 - Fotografování tříd a skupinek

14. 5. 2018 - Pražský hrad - 6. B

15. 5. 2018 - Divadlo - O holčičce, která zlobila a zlobila - 2. A, 2. B

16. 5. 2018 - Český den proti rakovině 2018 - prodej žlutých kvítků
                   - Včely - Toulcův dvůr - 4. A
                   - Badminton - školní trénink

17. 5. 2018 - Miniházená 2. - 5. tříd

22. 5. 2018 - Není osmička jako osmička - Projektový den (1. stupeň 4                           vyučovací hodiny, 2. stupeň 5 vyučovacích hodin)

23. 5. 2018 - Karlštejn - školní výlet - 4. B

24. 5. 2018 - Atletika 2. - 5. tříd

29. 5. 2018 - Obvodní kolo Pythagoriády
                   - Srovnávací turnaj v badmintonu 1. kategorie

30. 5. 2018 - Srovnávací turnaj v badmintonu 2. kategorie
                   - Otevřený turnaj v miniházené 2. - 5. tříd
                   - Vyšehraní: Pohádka o Šemíkovi aneb Horymírův skok                                                2. A, 2. B

 

 

 

AKCE NA DUBEN 2018

3. 4. 2018 - Národní divadlo - prohlídka s průvodcem - 5. B

4. 4. a 5. 4. 2018 - Zápis do 1. tříd a přípravné třídy (14:00 - 16:00)

5. 4. 2018 - Ukázkové hodiny kriketu - 1. stupeň
                 - Chemie pro devítku - 9. A - Národní technické muzeum

6. 4. 2018 - Pythagoriáda - školní kolo, 5.- 8. ročník

10. 4. 2018 - Bezpečný internet - 2. A, 2. B

11. 4. 2018 - Alkohol - 5. A, 5. B
                   - Exkurze do Trojského zámku-6. A, 8. A

12. 4. 2018 - Ohrožující látky kolem nás - 3. A, 3. B

13. 4. 2018 - Vztahy ve třídě - 4. A, 4. B

17. 4. 2018 - Obvodní kolo MaO

18. 4. 2018 - D21: Rozárčina postýlka - 0. A, 1. A, 1. B

19. 4. 2018 - Beseda ke dni Země - 4. A, 4. B

20. 4. 2018 - Kids´Lab - chytří gurmáni - 6. B

23. 4. 2018 - Den Země - 1. - 5. ročník

25. 4. 2018 - Třídní schůzky a konzultace

30. 4. 2018 - Kino Světozor: Maynmar (Barma) - 5. - 9. ročník

 

 

 

AKCE BŘEZEN 2018

1. 3. 2018 - Svědectví dcer 50 - let - 9. A

7. 3. 2018 - Dotazníkové šetření - 6. A, 6. B, 7. A, 8. A, 9. A
                 - Zvyky a obyčeje cizích zemí - 0. A, 1. B, 2. A, 2. B, 3. B

8. 3. 2018 - Bruslení - 5. B

9. 3. 2018 - Vybíjená smíšených družstev  - přihlášení žáci 4. a 5.                                  ročníků

12. 3. 2018 - Exkurze - 6. A, 8. A
                   - Příběhy našich sousedů - závěrečná prezentace: divadlo                           Mana, 16:00
                   - Návštěva MŠ v 1. třídě

14. 3. 2018 - Kdo se bojí filharmonie - Rudolfinum - 4. A, 4. B, 5. A, 5. B

15. 3. 2018 - Čištění zubů-prevence - 1. A, 1. B, 2. A, 2. B

16. 3. 2018 - Febiofest - 7. A, 8. A, 9. A

19. - 23. 3. 2018 - Jarní srdíčkové dny

19. 3. 2018 - Prevence čištění zubů - 3. A, 3. B, 4. A, 4. B
                   - Pejsek a kočička D21 - 0. A, 1. A, 1. B

20. 3. 2018 - Strašnické divadlo: Velikonoční pohádka - 3. A, 3. B

21. 3. 2018 - Obvodní kolo Poprasku - volejbal dívek 8. a 9. tříd
                   - Prevence čištění zoubků - 0. A, 5. A, 5. B

22. 3. 2018 - Bruslení 5. B

23. 3. 2018 - Velikonoce v Muzeu - 5. A, 5. B

27. 3. 2018 - Poetické setkání - školní kolo

28. 3. 2018 - Vítání jara
                   - Vynášení Morany - 1. stupeň 4 vyučovací hodiny
                                                     - 2. stupeň 5 vyučovacích hodin

 

 

AKCE ÚNOR 2018

5. 2. 2018 - Tonda Obal na cestách - 1. - 9. třídy
                 - Plavání - 2. A, 2. B, 3. A, 3. B
                 - Výuka čj pro cizince - pozvaní žáci

8. 2. 2018 - Setkání s knihou - 5. A
                 - Bruslení - 5. B
                 - Spaní ve škole - 5. A
                 - Pozorujeme oblohu - 3. A, 3. B

9. 2. 2018 - Život bez závislostí - 7. A, 8. A
                  - Turnaj ve stolním tenisu - přihlášení žáci 1. - 9. třída

19. 2. 2018 - Orientační běh bankou - vědomostní soutěž pro přihlášené                       žáky

20. 2. 2018 - Basketbal - přihlášení žáci 7. ročníku
                   - Návštěva Českého rozhlasu - 5. A

21. 2. 2018 - Řemesla živě - 7. A
                   - Drogová kriminalita a my v roce 2018 - 8. A, 9. A - Divadlo                       U Hasičů

22. 2. 2018 - Den otevřených dveří - 8:00 - 16:00
                   - Škola nanečisto pro budoucí prvňáčky                                                          (v učebně 1. B - 15:00 - 16:00)
                   -  Škola nanečisto pro budoucí nulťáčky                                                          (v učebně 0. A - 15:00 - 16:00)

26. 2. 2018 - Pražský hrad - 6. A, 8. A
                   - Exkurze - Česká televize - 5. A

27. 2. 2018 - Národní technické muzeum: Chemie pro osmičku - 8. A 
                   - Městská knihovna: práce s knihou - 1. B
                   - Návštěva senátu - 7. A

28. 2. 2018 - Život bez závislostí - 6. B, 7. A, 9. A

 

 

 

AKCE LEDEN 2018

10. 1. 2018 - Turnaj v miniházené 3. - 5. tříd - školní liga

11. 1. 2018 - Projekt EU Kids Online: dotazníkové šetření (4. A, 7. A)

12. 1. 2018 - Hrdličkovo muzeum - 6. B
                   - Filmové představení - kino Pilotů - 6. A, 7. A, 8. A, 9. A
                   - Úprava rozvrhu - 1. stupeň 4 vyučovací hodiny
                                                  - 2. stupeň 5 vyučovacích hodin

12. a 13. 1. 2018 - První kolo prezidentských voleb (volby v budově                                školy)

16. 1. 2018 - Obvodní kolo Dějepisné olympiády
                   - Návštěva SPC - 4. A
                   - Korunovační klenoty - 4. B

18. 1. 2018 - Bezpečné prostředí ve školách - Dotazníkové šetření - 4. B,                        5. A, 6. A, 6. B, 9. A

30. 1. 2018 - To byl jen vtip - Divadlo Minor - 5. A, 5. B

31. 1. 2018 - Vydání vysvědčení - 1. stupeň - 4 vyučovací hodiny
                                                        2. stupeň - 5 vyučovacích hodin

 

 

 

 

AKCE PROSINEC 2017

5. 12. 2017 - Mikulášská nadílka (dopoledne)

6. 12. 2017 - Návštěva SPC Horáčkova - 4. B

7. 12. 2017 - Potkani - třídění odpadu - sál školy - 0., 1. A, 1. B
                   - Bruslení - 5. B

8. 12. 2017 - Rudolfinum: Umění je hra - 9. A

11. 12. 2017 - Svět kolem nás a vánoční čas - ŠD - 14:00 - 15:30

12. 12. 2017 - O statečné princezně Máně - Divadlo v Korunní - 0. A, 1.                         A, 1. B
                     - Bovýsek ve škole - 0. - 3. ročník

14. 12. 2017 - Projekt: Akčně - mezigeneračně - vánočně - Vybraní žáci                         8. A a 9. A

15. 12. 2017 - Obvodní kolo v badmintonu

18. 12. 2017 - Vánoční akademie - vystoupení pro žáky a učitele školy

19. 12. 2017 - Vánoční akademie v sále školy - 16:00, navazují Vánoční                            trhy před budovou školy

21. 12. 2017 - Vycházka po Praze - 4. A, 5. B

22. 12. 2017 - Vánoční besídky - 1. stupeň - 4 vyučovací hodiny
                                                     - 2. stupeň - 5 vyučovacích hodin

 

 

AKCE LISTOPAD 2017

1. 11. 2017 - Jarmark řemesel a služeb - 8. a 9. A

2. 11. 2017 - Bubnování - výchovný koncert - 0. A, 1. A, 1. B, 2. A, 2. B,                         3. A, 3. B, 4. A, 4. B, 5. A, 5. B

3. 11. 2017 - Přednáška Petra Koukala: Prevence rakoviny mladých lidí                     - 9. A
                   - Prezentace SŠ hotelové a gastronomické - 9. A
                             Bruslení Hasa - 5. A
                   - Florbal: obvodní kolo, přihlášení mladší žáci (6. a 7.                                   ročníku)

6. 11. 2017 - představení Žákovského parlamentu - 0. - 9. ročník (sál                             školy)
                   - Prezentace OA E. Beneše, Resslova, Praha 2 - 9. A

7. 11. 2017 - Vesmír kolem nás - 4. A, 4. B

9. 11. 2017 - Fotografování jednotlivců
                   - Ukončení vánoční sbírky Pesos

10. 11. 2017 - Praha a její pověsti - knihovna - 4. A

13. 11. 2017 - Svatomartinský lampionový průvod (17:00 před naší                                školou)

14. 11. 2017 - Depistáž 2. tříd
                     - Krajské kolo - stolní tenis (7. A)
                     - Aktivní desítka - Sportovní hokejový den - Zimní stadion                         Eden (8. A, 9. A)

17. 11. 2017 - Státní svátek

21. 11. 2017 - Třídní schůzky (17:00), (1. B 16:00). Třídní schůzka 2. B                            je odložena. Nový termín bude včas oznámen.
                     - Prozření mladého Horáčka - D21 (3. A, 3. B, 4. B, 5. A,                             5. B)
                      - IT - SLOT - vědomostní soutěž v oblasti IT - 8. A, 9. A

22. 11. 2017 - Miniházená 3. - 5. tříd

23. 11. 2017 - Vánoce na statku - Toulcův dvůr (5. A, 5. B)
                     - Ferda Mravenec - D21 (2. A, 2. B)

24. 11. 2017 - Schola Pragensis (8. A, 9. A)
                     - DěO - školní kolo pro přihlášené žáky

27. 11. 2017 - Zážitkový program s drumbeny - 0. - 5. ročník
                     - Exkurze - Sklárna Sázava - 6. A, 8. A

28. 11. 2017 - Zážitkový program s drumbeny - 6. - 9. ročník

29. 11. 2017 - Mistrovství Evropy v badmintonu - 5. A, 5. B (doplněna                           žáky 6. A)

 

 

AKCE ŘÍJEN 2017

3. 10. 2017 - Mise Vyšehrad - 4. A, 4. B

3. 10. 2017 - Vikingové - válečníci - 0. - 3. ročník a 5. - 8. ročník

6. 10. 2017 - Národní zemědělské muzeum Praha: Za tajemstvím                                 potravin - 6. A, 8. A

17. 10. 2017 - Primární prevence - 2. A, 2. B

18. 10. 2017 - Primární prevence - 3. A, 3. B

19. 10. 2017 - Primární prevence - 4. A, 4. B
                       Matematický proud - soutěž pro přihlášené žáky
                       Stolní tenis - obvodní kolo mladších a starších žáků

20. 10. 2017 - Primární prevence - 5. A, 5. B
                        Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
                        (14:00 - 22:00)

21. 10. 2017 - Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
                        (8:00 - 14:00)

24. 10. 2017 - Tučňáci v Rudolfinu - 4. A, 4. B
                                 Stolní tenis - obvodní kolo mladších a starších žákyň

25. 10. 2017 - Selektivní prevence - 8. A

26. - 27. 10. 2017 - Podzimní prázdniny

31. 10. 2017 - Halloween párty - 0. - 5. ročník (tělocvična školy)

 

 

AKCE ZÁŘÍ 2017

 4. 9. 2017 - Zahájení školního roku 

12. 9. 2017 - Třídní schůzky (17:00)

15. 9. 2017 - "Než užiješ alkohol, užij svůj mozek" - preventivní program - 7. A

18. - 22. 9. 2017 - Celostátní sbírka Srdíčkové dny

26. 9. 2017 - Věda nás baví - Městská knihovna - 4. A

27. 9. 2017 - Pohyby Země - Planetárium hl. města Prahy - 6. A, 6. B

28. 9. 2017 - Státní svátek

29. 9. 2017 - Ředitelské volno

 

Menu

23. 9. Berta

Zítra: Jaromír

Návštěvnost stránek

214897
ZŠ Vršovická