Úvod > Škola > Aktuality

Novější 1 3

Reportáž v MF DNES

Členové redakce školního časopisu sChOOL (a zároveň fanoušci StarDance) si napsali do magazínu MF DNES Rodina DNES o splnění svého snu - podívat se na generálku taneční show a pak o tom napsat článek. Přání se jim splnilo. V pátek 15. listopadu Tamče, Elišce a Adamovi vyšla báječná reportáž.

Publikováno včera v 7:04

Borci v házené

To musíte mít skvělý tým, sehranou partu a za trenérku paní učitelku Skálovou - a pak můžete bez obav vyrazit na turnaj v miniházené... V listopadu naši sportovci vybojovali ve školní lize Skalka 2. místo v kategorii 1. až 3. tříd a 3. místo v kategorii 4. až 5. tříd. No nejsou skvělí?

Publikováno 15. 11. 2019 17:02

Fotíme školu... i v říjnu

Kreativní projekt Proměny školy od září 2019 do června 2020 pokračuje! Žáci mediální výchovy i v říjnu fotili naši školu a její "obyvatele". Celé tvoření směřuje k výstavě těch nejpozoruhodnějších snímků, kterou pro vás uspořádáme na konci školního roku.

Publikováno 9. 11. 2019 1:25

Stávka se nás nedotkne

Tuto středu, tedy 6. listopadu, v naší škole proběhne normální výuka podle rozvrhu. I školní družina bude v provozu a školní stravování bude také zajištěno. Děti jsou jistě rády, že nepřijdou o své oblíbené předměty...

Publikováno 4. 11. 2019 18:52

Srdce dětem

Stejně jako se naše škola pravidelně zapojuje do SRDÍČKOVÝCH DNŮ, tak se i vy můžete zapojit do projektu SRDCE DĚTEM, v rámci něhož se od 4. do 17. listopadu uskuteční stejnojmenná sbírka v prodejnách Lidl. Na webu www.srdcedetem.cz si prohlédněte reportáže o dětech, kterým takto můžete pomoct.

Publikováno 3. 11. 2019 7:43

Potlesk za stolní tenis!

Stolní tenis v naší škole frčí - to víme všichni. Hraje se na chodbách, v tělocvičně, všude. Ale že ho děti v naší škole umí opravdu skvěle, to ví málokdo. V týdnu před podzimními prázdninami vybraní sportovci změřili své síly na turnaji pořádaném Asociací školních sportovních klubů České republiky.

Publikováno 26. 10. 2019 7:27

Škola výletovala v Polsku

V říjnu proběhl školní zájezd do Polska. Děti navštívily například bývalý koncentrační tábor Osvětim nebo město Krakov a jeho podzemí. Fotografie si prohlédněte ZDE

Publikováno 20. 10. 2019 15:29

Naše škola zpívá a tančí!

Není to sice na StarDance nebo Superstar, ale je to spontánní, veselé, hravé, tvořivé, radostné! Podívejte se na Facebook naší školy, kde najdete videa z hudební výchovy. Šesťáci se totiž pořádně opřeli do Honky tonky blues a sedmáky zvedl ze židlí Straussův slavný valčík Na krásném modrém Dunaji.

Publikováno 20. 10. 2019 8:11

Úspěch ve výtvarném umění!

Publikováno 18. 10. 2019 10:41

Díky za podzimní Srdíčkové dny