Úvod > Aktuality

Novější 1 3 9 18 26
čec 01

Všem krásné prázdniny!

ZŠ U Vršovického nádraží přeje všem krásné prázdniny!

čen 29

Co všechno se nám povedlo ve školním roce 2021/2022

Byl to šílený rok. Šíleně moc se toho stalo, šíleně moc záležitostí bylo třeba vyřešit, doladit, vymyslet. Ale pro naši školu byl zároveň i šíleně úspěšný. Když pomineme organizační záležitosti týkající se například zavedení elektronické žákovské knížky, začlenění desítek žáků z Ukrajiny nebo distanční covidovou výuku, co všechno se nám povedlo?

čen 29

Vyšlo poslední NÁSTUPIŠTĚ!

Stihli jsme to! Jako dárek ke konci školního roku pro vás máme poslední číslo školních novin NÁSTUPIŠTĚ.

čen 23

Skvělé letní čtení s novým číslem časopisu SCHOOL

Těsně před koncem školního roku stihl žákovský parlament připravit nové číslo časopisu SCHOOL! Co si v něm přečtete?

čen 14

Výstava o Kolářovi přímo před školou!

Park Jiřího Koláře za pár dní ozdobí originální výstava na počest umělce, po němž je celý prostor pojmenovaný.

čen 14

Veletrh sociálních a návazných služeb

MČ Praha 10 pořádá ve Vršovicích tradiční akci, kde se tentokrát představí pětačtyřicet stánků.

čen 01

Báječný Den dětí všem!

Ještě jednou všem dětem - malým i velkým přejeme báječný Den dětí!

kvě 31

Pozvánka na Den s Komwagem

Tradiční akce Den s Komwagem se uskuteční 10. června. Chystá se enviromentální program, městský běh nebo koloběžková soutěž.

kvě 31

LEX UKRAJINA: Zápis do 1. tříd

Zde nabízíme informace k zápisu do 1. tříd a žádost o přijetí ke stažení (Заява про зарахування дитини до початкової освіти у 2022/2023 навчальному році (реєстраційний формуляр).

kvě 24

Veřejná beseda o Kolářovi se odkládá

Pokud jste se ve čtvrtek 26. 5. 2022 chystali na veřejnou besedu o Jiřím Kolářovi, máme pro vás důležité upozornění. Kvůli nemoci se akce odkládá.

kvě 20

Jiří Kolář se stal čestným občanem Desítky

Byli jsme u toho, když se čestným občanem Prahy 10 in memoriam stal básník a výtvarník Jiří Kolář (1914 až 2002). Žil ve Vršovicích, v nedaleké Krymské ulici.

kvě 20

Talentové zkoušky ZUŠ Folklorika

Máte-li zájem u umělecké kurzy ZUŠ Folklorika, které probíhají na naší školy, přijďte na talentové zkoušky.

Novější 1 3 9 18 26