Úvod > Aktuality

Novější 1 3 7 14 20
čen 23

Dlouho očekávané letní vydání sChOOL je tu!

Krásně barevné dvojčíslo jaro/léto 2021 už se tiskne, ale vy si už teď můžete pročítat sChOOL online. Co jsme pro vás připravili?

čen 23

Vychází poslední letošní číslo školních novin!

Desáté číslo školních novin NÁSTUPIŠTĚ je na světě. Přečíst si ho můžete už teď v digitální podobě, zítra bude zdarma vytištěné na vrátnici.

čen 22

Páťáci jsou ostužkovaní!

V pondělí 21. června deváťáci předali pomyslnou štafetu páťákům, když je symbolickými stužkami pasovali na druhostupňáky.

čen 22

Letní kempy pro vás

Máme pro vás další tipy na prázdninové aktivity zdarma. Nabízené příměstské letní kempy pro děti od šesti do patnácti let jsou opět plně hrazeny z dotací MŠMT.

čen 17

Další příměstský tábor zdarma!

Další z široké nabídky příměstských táborů, dotovaných MŠMT. Který si vyberete? Další tipy najdete v předchozích aktualitách.

čen 04

Letní doučovací tábory zdarma

Chcete svým dětem usnadnit přechod z distanční výuky do normálního školního života? Možná vás zaujmou tyto nabídky na léto.

čen 04

Rozlučková párty žákovského parlamentu

I když práce žákovského parlamentu v tomto školním roce zdaleka nekončí, závěrečnou oslavu už máme za sebou. Proběhla 3. června na svátek Tamarky, odcházející předsedkyně.

kvě 31

Nábor do nových kroužků na příští rok

Příští školní rok se na naší škole otevírá Divadelní klub VRŠKY a můžete tu také navštěvovat kurzy ZUŠ Folklorika.

kvě 27

Schůzka rodičů našich budoucích žáčků

Kdy a kde se uskuteční setkání rodičů našich budoucích prvňáčků a žáčků přípravného ročníku?

kvě 24

Vychází květnové NÁSTUPIŠTĚ

Už deváté číslo školních novin je na světě! Zdarma k dostání na vrátnicích školy a ke stažení zde na webu.

kvě 21

Ocenili jsme vítěze Velké jarní výzvy

Nejvíce úkolů splnil žák 2. B Roman Suchomel. Jeho třída zároveň bodovala jako tým.

kvě 18

Od pondělí 24. května nový typ testování

Od následujícího týdne budou děti testovány PCR testy. Co je potřeba vyplnit?

Novější 1 3 7 14 20