Úvod > Aktuality

Novější 1 3 7 12 18
dub 10

LAST MINUTE pozvánka k zápisu

Ještě pár dní mají rodiče předškoláků možnost přihlásit k nám své dítě do první třídy. Ovšem do přípravného ročníku se lze zapisovat až do 10. května. I o tom mluvila naše pedagožka Lenka Kryllová v reportáži ČT Déčko.

dub 09

Milujeme umění

Veronika Marková, učitelka výtvarné a dramatické výchovy, připravila s žáky druhého stupně úžasné projekty. Nahlédněte do galerie umění!

dub 09

Od pondělí 12. dubna první stupeň ve škole

V pondělí 12. dubna uvítá škola část dětí z prvního stupně. Věnujte pozornost pokynům týkajícím se příchodu do budovy a povinného testování.

dub 08

Budeme opět ve Zprávičkách na Déčku!

Dnes s námi přijel natáčet reportáž štáb České televize. Kdo promluvil na kameru, jaké bylo téma reportáže a hlavně kdy ji uvidíte v televizi?

dub 07

Jak proběhne návrat dětí do školy?

Přečtěte si, které třídy a za jakých podmínek se opět podívají od 12. dubna 2021 do lavic.

dub 06

ZÁPISY V PLNÉM PROUDU: Milí předškoláci, těšíme se na vás!

Od 1. dubna 2021 je možné zapsat svého předškoláčka do prvního, případně do přípravného ročníku. Znovu připomínáme vše podstatné, co potřebujete k zápisu znát.

dub 02

Krásné Velikonoce všem

ZŠ U Vršovického nádraží přeje všem dětem, rodičům, učitelkám a učitelům, vychovatelkám, asistentkám a asistentům - a vůbec celé naší školní komunitě - krásné Velikonoce!

dub 01

Rozhodnuto: Od května jen čtyři pracovní dny místo pěti

Česká republika bude první zemí v Evropě s čtyřmi pracovními dny! I díky naší škole. Jak je to možné?

dub 01

Stanice plánované trasy metra D bude zřejmě hned u školy!

Skvělá zpráva pro dojíždějící. Cestu do školy jim do roka značně usnadní nová trasa metra D, jež povede Vršovicemi. Stanice metra je v plánu mezi školní budovou a budovou vršovického nádraží.

dub 01

Hudebku u nás bude učit skutečná celebrita

Zní to neuvěřitelně, ale na naši základku nastoupí hvězda první velikosti. Která prvotřídní zpěvačka se rozhodla nastartovat pedagogickou kariéru?

dub 01

Šatny druhého stupně se brzy přesunou do sklepa

Spousta škol řeší problémy s nedostatkem prostoru, ovšem některé školy se je rozhodly řešit velice nekonvenčními způsoby. To platí i pro ZŠ U Vršovického nádraží.

bře 31

Cena bratří Čapků pro nejlepší učitele doputovala k nám!

Městská část Praha 10 u příležitosti Dne učitelů ocenila nejlepší pedagogy. Cenu získala učitelka přípravného ročníku Lenka Kryllová, které gratulujeme a na kterou jsme pyšní!

Novější 1 3 7 12 18