Úvod > Aktuality

Novější 1 3 8 14 21
zář 17

Vybírejte kroužky

Vyberte si z nabídky kroužků na první pololetí. Zkusíte šachy? Nebo jógu pro děti?

zář 08

Upozorňujeme na nový nízkoprahový klub

Nedaleko školy se otevírá nový nízkoprahový klub Decima, který 14. září pořádá DECIFEST!

zář 06

Babí léto na fotkách

S novým školním rokem otevíráme i novou kapitolu v naší online fotogalerii. Už jste viděli záběry ze školního hřiště? Babí léto se snažíme trávit na slunku!

zář 06

Zábavný i poučný interaktivní panel v hale školy

V hlavní hale školy, sympaticky přezdívané "kavárna", ale také v prvním patře na prvním stupni najdete interaktivní panely s užitečnými informacemi všeho druhu.

zář 01

Zveme na třídní schůzky rodičů

Třídní schůzky rodičů proběhnou ve středu 15. září 2021 v 16 hodin.

srp 30

Pozor na platby za družinu

Připomínáme změnu platby provozního poplatku za školní družinu. Víte, jak a kdy poplatek uhradit?

srp 27

Kdy nás letos čeká volno?

Chcete-li si dopředu naplánovat nový školní rok, nabízíme přehled prázdnin. Hned na podzim také vyhlásila ředitelka školy ředitelské volno.

srp 24

Blíží se první školní den!

Už za týden společně zahájíme nový školní rok! Co vás čeká 1. září? Kdy a jak se budeme testovat?

čec 11

Noviny zvou k procházce k naší základce

Praha 10 oslovila redaktory časopisu sChOOL, aby napsali do letního dvojčísla magazínu městské části pozvánku k procházce kolem naší krásné školy. Úkolu se zhostil předseda žákovského parlamentu Adam Kabát.

čec 01

Zapojili jsme se do projektu Moje stopa ve škole

Městská část Praha 10 zaplatí projekt, který si děti navrhnou a schválí. Hlasovat o něm budeme už na podzim 2021.

čen 30

Přejeme krásné prázdniny!

Základní škola U Vršovického nádraží přeje nádherné léto!

čen 23

Dlouho očekávané letní vydání sChOOL je tu!

Krásně barevné dvojčíslo jaro/léto 2021 už se tiskne, ale vy si už teď můžete pročítat sChOOL online. Co jsme pro vás připravili?

Novější 1 3 8 14 21