Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktuality > Děkujeme za návštěvu!

Děkujeme za návštěvu!IMG_20220222_132605.jpgMagické datum 22. 2. 2022. V ten den jsme otevřeli dveře rodičům, dětem, budoucím prvňáčkům nebo nulťáčkům.

 

Zástupci žákovského parlamentu Adam, Anča, Majda a Vítek prováděli školou, v níž každá třída ožila jedinečným způsobem. Družinové děti pod vedením vychovatelky Lubici Procházkové předvedly divadélko s vlastnoručně vyrobenými loutkami, ve 3. A si návštěvníci s třídní učitelkou Ivou Královou vyráběli svého motýlka, ve 4. B pod vedením Michaely Marešové tvořili originální bonbónové ještěrky a tým z 5. B s třídní Ilonou Voříškovou nachystal parádní vlastivědnou soutěžní show.

Na druhém stupni (v jižní budově) Veronika Marková připravila dílnu s méně obvyklými výtvarnými technikami, fyzikářka Vlada Kopecká se svým týmem sedmáků předvedla pozoruhodné fyzikální pokusy a přírodopisářka Andrea Pavlová s osmáky ukázala práci s mikroskopem. Budoucí školáci si mohli prohlédnout sbírku hornin a nerostů a vyzkoušet si práci s mikroskopem. Chlapecká část 8. B prováděla tělocvičnou, dívčí část 8. B ukazovala, jak v praxi vypadají seberozvojové aktivity, které na třídnické hodiny chystá jejich třídní Pavla Bortová. 

Desítky návštěvníků okouzlila hala s atraktivní knihovnou, kde češtinářka Anna Mazánková informovala o dětské literatuře, i naše nová hudebna ve třetím patře, kde malí i velcí ocenili kvalitu našich hudebních nástrojů. Hudební dílnu zde zajišťoval mediální klub pod vedením Aleny Bartošové, který zde zároveň prezentoval naše školní média - časopis SCHOOL a noviny NÁSTUPIŠTĚ. Deváťáci se postarali o promítání propagačních videí a část z nich také ve školní aule předváděla špičkovou zvukovou aparaturu. Tu využíváme při velkých školních akcích. 

"Jsme příjemně překvapení," "máte to tu krásné," "je úžasné, jak vaše škola žije," zaznívalo z úst rodičů, kteří k nám zavítali. Těší nás jejich zájem - všem děkujeme za návštěvu a budeme potěšeni, potkáme-li se v dubnu při zápisu!

 

Více fotografií si prohlédněte ve FOTOGALERII.