Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Imatrikulace členů parlamentu

Imatrikulace členů parlamentuIMG_20201009_070013.jpgTrochu na poslední chvíli a ve stínu mimořádných opatření v souvislosti s pandemií koronaviru dnes v 7 hodin ráno proběhla imatrikulace členů parlamentu.

 

V rouškách, bundách (u otevřených oken) a s dostatečnými odstupy dnes proběhla imatrikulace členů parlamentu. Tak trochu na poslední chvíli, protože v příštích týdnech se žákovský parlament scházet nemůže. 

Byť se někomu nechtělo brzy ráno vstávat, nakonec bylo jasné, že pětačtyřicet minut je pro pohodové setkání mnohem lepší než velká přestávka - stihli jsme si říct víc o svých plánech. Členové parlamentu si odnesli imatrikulační list a speciální zápisník, kam si budou zaznamenávat svoje nápady, podněty od spolužáků nebo bojové úkoly od kolegů z parlamentu. 

Předsedkyní parlamentu byla opět zvolena Tamara Macková.

Více fotek ve fotogalerii.