Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > LAST MINUTE pozvánka k zápisu

LAST MINUTE pozvánka k zápisuWhatsApp Image 2021-04-08 at 13.39.14.jpegJeště pár dní mají rodiče předškoláků možnost přihlásit k nám své dítě do první třídy. Ovšem do přípravného ročníku se lze zapisovat až do 10. května. I o tom mluvila naše pedagožka Lenka Kryllová v reportáži ČT Déčko.

 

Co dalšího se dozvíte z reportáže, kterou odvysílala televize 9. dubna a kterou si můžete pustit kliknutím na odkaz?

ZPRÁVIČKY NA DÉČKU

 

Například pro koho je vlastně přípravný ročník určen, proč je škoda, že zápisy teď probíhají pouze online, nebo co všechno by děti měly umět, když se hlásí do školy.

V reportáži účinkuje účinkuje i Vašík z přípravky, který také pohovořil o náplni "nulťáku", a Honza z žákovského parlamentu, který nastínil, jak probíhala letošní parlamentní kampaň k zápisu. Fotky ze reportáže si prohlédněte ve FOTOGALERII.

 

Vše o zápisech najdete pod odkazem:

 

ZVEME K ZÁPISU