Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Máme nové školní noviny!

Máme nové školní noviny!NASTUPISTE_1_strana.jpgUž všichni víte, že se jmenuje NÁSTUPIŠTĚ. Proč? Jsme přece styloví, když už sídlíme
u vršovického nádraží!

 

Historicky první číslo nových školních novin NÁSTUPIŠTĚ vyšlo 30. září 2020. Vydává ho žákovský parlament a na jeho tvorbě se podílejí žáci mediální výchovy, ale i učitelé, učitelky, asistentky, asistenti, vychovatelky v družině, prostě všichni.

Během jedné přestávky byly výtisky téměř rozebrány, což je rozhodně dobrá zpráva. Pozornost vzbudily akční rubriky jako POKEC NA PERÓNĚ, KOMENTÁŘ NA KOLEJÍCH nebo VÝSLECH V KUPÉ, na prvním stupni se líbila i rubrika JÍZDA PRVNÍ TŘÍDOU, kde se tentokrát objevily milé tváře z 1. A. 

Ať se našemu NÁSTUPIŠTI daří a slaví podobné úspěchy na celorepublikové úrovni jako školní časopis sChOOL!

 

Celé číslo si můžete stáhnout zde:

 

NÁSTUPIŠTĚ září 2020