Úvod > Škola > Aktuality > Miss Čarodějka 2020

Miss Čarodějka 2020

Jak víte, poslední dubnový večer patří tradičně čarodějnicím, čarodějkám, ženám s magickými schopnostmi a silným osobním kouzlem. Bohužel se letos nemohl v důsledku koronavirové pandemie uskutečnit v naší škole tradiční slet. Rozhodli jsme se tedy alespoň na dálku vybrat tu, jejíž koště podle dostupných informací nejlépe létá, jejíž kocour nejuhrančivěji přede a jejíž čáry máry fuk mají nejohnivější dopad.

Titul Miss Čarodějka 2020 získává... Chvíle napětí... Ano! Je to tady! Titul Miss Čarodějka 2020 získává učitelka dramatické výchovy a třídní učitelka 0. B Veronika Marková! Poznáváte její pravou tvář? Nejprve ji vyfotil její kouzelný kocour, poté autor pořídil společné selfíčko. Hadi, netopýři
a myšky se prý odmítli fotografovat.

veronika_carodejka_1.jpgveronika_carodejka_2.jpg

Na jaké magické formuli teď čarodějka Marková asi právě pracuje? Jaký lektvar chystá? Čím nás letos ještě očaruje?

Její fanoušky ještě potěšíme krátkým rozhovorem:

Co je podle vás dobré na momentálním vyučování na dálku?
Veronika Marková: Pozitivum je určitě v tom, že nemusíme ráno brzo vstávat. (smích) Myslím, že je úžasné, kolik času teď mohou rodiče s dětmi trávit a prožívat společně všednodenní dobrodružství. Přála bych si, aby se rodiny více semkly, aby každý měl čas a prostor si s ostatními popovídat a vyslechnout je. Aby se odstup mezi rodiči a dětmi, který je často daný tím, že se celé dny pořádně nevidí, zmenšil. Také jsem ráda, že se technologicky může výuka posunout novým směrem.

Máte škola na dálku vůbec nějaké nevýhody?
Bohužel ne všichni mají stejné podmínky a pro některé rodiny může být distanční výuka problémem a přítěží.