Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktuality > Nabízíme doučování z matematiky

Nabízíme doučování z matematikyWhatsApp Image 2022-10-08 at 09.46.11 (1).jpegJsi žákem druhého stupně? Chceš nebo potřebuješ procvičit počítání či rýsování? Pak čti dál.

 

Doučování matematiky bude probíhat od 13. 10. 2022 každý čtvrtek od 14:00 do 14:45 v učebně matematiky pod vedením paní učitelky Lucie Scharnaglové a je otevřené všem žákům druhého stupně. Na doučování není třeba se přihlašovat a lze přijít i jednorázově, když žák potřebuje něco vysvětlit nebo procvičit. "Žákům, kterým dělá matematika velké problémy doporučuji pravidelnou účast," radí Ing. Scharnaglová, s níž si přečtete už brzy velký rozhovor ve školním časopise.

Co si na doučování přinést s sebou? Psací potřeby, sešit na matematiku, učebnici matematiky a v případě doučování geometrie také rýsovací potřeby. Náplň doučování je individuální pro každého žáka dle jeho aktuálních potřeb, znalostí a látky probírané v hodinách matematiky.