Úvod > Škola > Aktuality > Náš školní časopis sChOOL je oficiálně nejlepší v celém Česku!

Náš školní časopis sChOOL je oficiálně nejlepší v celém Česku!

vitezstvi.jpgV celorepublikovém kole Soutěže školních časopisů se sChOOL umístil na 1. místě!

Odborná porota na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně vybírala ze 159 titulů z celého Česka a v naší kategorii pasovala sChOOL na vítěze. Radujte se s námi z fantastického úspěchu!

Naše školní noviny NÁSTUPIŠTĚ, které v krajském kole zvítězily, se v celorepublikovém žebříčku objevily na báječném 12. místě.

O radost z vítězství se chceme podělit s co nejvíce lidmi, proto zveme holky a kluky: Přihlaste se do našeho mediálního klubu! Scházíme se vždy v úterý ve 14 hodin u kulatého stolu a tvoříme články, reportáže, rozhovory, fotíme a bavíme se! Těšíme se na vás! Napište nám na adresu parlament@zsvrsovicka.cz!

Školní časopis sChOOL

Školní noviny NÁSTUPIŠTĚ