Úvod > Škola > Aktuality > Návrat těch nejmladších do školy

Návrat těch nejmladších do školy

IMG_20200828_143017 (1).jpgUž ve středu 18. 11. 2020 se do školy vrátí děti z přípravného ročníku a žáci z 1. a 2. tříd!

Všichni se už těšíme na naše nejmladší žáčky. Do lavic se vrátí už ve středu 18. listopadu, budou ovšem muset dodržovat opatření nařízená vládou.

• Po celou dobu pobytu ve škole a ve školní družině budou zachovány třídní kolektivy a žáci z různých tříd se nebudou mísit.
  • Po celou dobu pobytu ve škole i ve školní družině na sobě budou muset mít roušku, proto je vybavte každý den nejméně dvěma až třemi čistými rouškami a současně igelitovým pytlíkem, kam si mohou použitou roušku bezpečně uložit.
  • Také děti vhodně oblékejte (dejte jim raději více vrstev oblečení), neboť z hygienických důvodů budeme častěji větrat a v hodinách tělesné výchovy budeme chodit na procházky.

RANNÍ ORGANIZACE

Ráno si před vyučováním paní učitelky vyzvednou děti před školou v tomto pořadí:

přípravná třída a 1. A: v 7:40
1. B v 7:45
2. A v 7:50
2. B v 7:55

ROZVRH HODIN

Vyučování bude probíhat podle platného rozvrhu, pouze náplň bude upravena vzhledem z trvajícímu zákazu tělesné výchovy a zpěvu a také vzhledem k požadavku na zachování stálých kolektivů.

ŠKOLNÍ JÍDELNA

V provozu bude pro děti z přípravné třídy a pro žáky 1. a 2. tříd i školní jídelna. Rodiče, kteří chtějí, aby se jejich děti stravovaly ve školní jídelně, je musí nejpozději do pondělí 16. 11. 2020 přihlásit na webu školní jídelny.

PROVOZ DRUŽINY

Ranní družina bude otevřená od 6:45 do 7:40.
Odpoledne bude školní družina v provozu od 11:40 do 17 hodin.