Úvod > Škola > Aktuality > Od ledna pro většinu žáků opět distanční výuka

Od ledna pro většinu žáků opět distanční výuka

PrvnacciV roce 2021 se škola zatím otevře jen pro ty nejmenší. Od 4. ledna 2021 nastoupí pouze přípravná třída a první a druhý ročník. Třídy 3. až 9. ročníku se budou opět učit distančně, a to podle rozvrhu, který platil již při minulém uzavření.

Vstup žáků do školy proběhne podle následujícího časového harmonogramu:

7:35 – 1. A

7:40 – 1. B

7:45 – 2. A

7:50 – 2. B

7:55 -  0. A

Ve stanovený čas si učitelé první vyučovací hodiny žáky převezmou před školou a odvedou je do tříd, kde s nimi již setrvají.

Přestávky budou žáci trávit ve třídách, aby se jednotlivé skupiny žáků nesetkávaly.

OBĚDY

Na oběd půjdou žáci po třídách dle časového harmonogramu, se kterým se seznámíte v pondělí.

Na dotovaný oběd mají nárok i žáci vzdělávající se distančně. Vyzvednout si ho budou moci po včasném přihlášení u zadního vchodu školní jídelny, a to denně od 13:15.

DRUŽINA

Ranní družina bude pro žáky 0. až 2. ročníku zajištěna od 6:45 do 7:40.

Odpolední školní družina bude pro žáky 0. až 2. ročníku otevřená od 11:45 do 17 hodin.

PARLAMENT

Žákovský parlament se bude scházet opět online, schůzky probíhají ve čtvrtek v 15 hodin.