Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Parlament v novém složení má za sebou první setkání

Parlament v novém složení má za sebou první setkáníWhatsApp Image 2022-09-22 at 11.25.28.jpegVe čtvrtek 22. září 2022 se v sále školy setkali poprvé nově zvolení zástupci tříd. Žákovský parlament je kompletní!

 

Na první setkání dorazila i paní ředitelka Mgr. Jana Frojdová, která pogratulovala parlamenťákům ke zvolení a popřála jim hodně úspěchů a radosti ze zajímavé práce. Připojily se k ní obě paní zástupkyně, Mgr. Bohumila Boháčová a Mgr. Věra Adamová, která v roce 2016 žákovský parlament zakládala. 

Týmového ducha podpořil ve svém projevu i předseda parlamentu Kristián Marek z 5. B a koordinátorka parlamentu Mgr. Alena Bartošová pak vyzvala jednotlivé členy, aby se slavnostně podepsali na památeční listinu. I letos to vypadá na silný tým!

 

Citát týdne:

"Jednou v noci se mi zdál sen, že jsem byla v parlamentu. A představte si, že mě druhý den třída zvolila!"
(Rozzářená Evelínka z 2. A)

 

Kdo byl vlastně letos zvolen do žákovského parlamentu a další novinky čtěte zde:

 

www.zsvrsovicka.cz/zakovsky-parlament

 (Nastavte si odběr zpráv!)