Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Podívejte se na reportáž na Praha TV!

Podívejte se na reportáž na Praha TV!WhatsApp Image 2024-05-31 at 10.02.49.jpegMČ Praha 10 uspořádala v květnu 2024 slavnostní setkání pro vítěze a koordinátory projektu Moje stopa ve škole.

 

V krásném prostředí zahrady osobité Trmalovy vily ve Strašnicích si koordinátoři vyměnili cenné zkušenosti z projektu Moje stopa ve škole, děti si vyzkoušely zábavné aktivity, zástupci MČ Praha 10 jim předali diplomy a dárky a všichni společně si zamlsali. Naše škola dostala speciální pochvalu od radního pro školství Mgr. Počarovského: "Základní škola U Vršovického nádraží je výborná škola," prohlásil při předávání diplomů.

Podívejte se reportáž, kterou odvysílala Praha TV a kde nás holky z vítězné 6. A báječně reprezentují: