Úvod > Škola > Aktuality > Pravidla online výuky

Pravidla online výuky

online_letak_žákům.jpgPro všechny je online distanční vzdělávání novinka. Víte, jak se na online hodinách chovat? Víte, že pejsci, ani ti plyšoví, do online hodiny nepatří?

Obrázek mluví za vše, co říkáte? Dodejme, že online hodinu nenarušuje jen zapnutá televize, ale například i zapnutý vysavač, štěkající psíček či debata rodičů - prosíme, myslete na to. Je vhodné mít vypnutý mikrofon a zapnout ho jedině ve chvíli, kdy vás zrovna vyvolal(a) pan učitel nebo paní učitelka.

Je dobré být ve střehu a mikrofon zapínat a vypínat obratem, abyste při online hodinách neztráceli cenné minuty čekáním na jednoduché kliknutí.

Zapnutá kamera je žádoucí. Pokud nechcete, aby vám ostatní okukovali pokojík, je možné si jednoduše nastavit pozadí obrazovky.

Držíme palce, ať je vaše online vyučování co nejpohodovější!