Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktuality > První stupeň zažil po dlouhé době prezenční výuku

První stupeň zažil po dlouhé době prezenční výukuIMG_20210415_102836.jpgMáme za sebou první dva týdny prezenční výuky, během nichž se ve škole vystřídaly děti z prvního stupně. Jak to všechno dopadlo?

 

Někteří se možná obávali testování - to v obou turnusech rotační výuky proběhlo naprosto bez problémů, žáčci vše zvládli na výbornou. Vzhledem k tomu, že se většina z nich těšila hlavně na kamarády, můžeme  uplynulé dva týdny zhodnotit jako čas, kdy jsme se po dlouhé době viděli "face to face" a kdy jsme si mohli osobně popovídat. No a taky poobědvat ve školní jídelně, porovnat, jak nám vyrostly vlasy, nebo zkontrolovat pracovní sešity z češtin, matematik, prvouk, angličtin...

Ve všech třídách se děti hodně věnovaly kreativním činnostem. Podívejte se do FOTOGALERIE! 
Podrobnosti již brzy v dubnovém čísle školních novin NÁSTUPIŠTĚ.