Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Školní plot rozzářila vánoční přání

Školní plot rozzářila vánoční přáníIMG_20201203_145344_180.jpgPůvodně jsme připravovali Vánoční strom přání. Nakonec jsme se ale dohodli, že přáníčkům to bude víc slušet na plotě.  

Každý může během adventu připojit svoje přání. Nabízíme také možnost poslat přání na adresu parlament@zsvrsovicka.cz - a my vám přáníčko vytiskneme na hezký papír s vánočním motivem, zalaminujeme, opatříme stužkou a připojíme k ostatním přáním. A to by v tom byl čert, aby se nám ta naše přání nesplnila.

Vánoční atmosféru také dokonale navozuje školní ONLINE ADVENTNÍ KALENDÁŘ, ve kterém můžete tipovat, kdopak se to na vánoční fotce z dětství usmívá pod vánočním stromečkem. Poznali jste, čí obrázek je na fotografiích z prvního prosincového týdne? Svoje tipy posílejte na adresu parlament@zsvrsovicka.cz, a pokud se vám zadaří, získáte vánoční (nebo spíše novoroční) dárek.

 

Přejeme vám krásný, klidný, pohodový advent!

Fotky z prvního prosincového týdne si prohlédněte ve FOTOGALERII.