Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Školní psycholog doporučuje procházky

Školní psycholog doporučuje procházkyGRÉBOVKA.pngPro listopadové číslo školních novin Nástupiště připravujeme ve spolupráci se školním psychologem článek o tom, jak si při podzimní distanční výuce zachovat zdravou mysl. Zatím prozradíme, že podle odborníka pomohou procházky v přírodě.

"Ve zdravém a do společnosti zapojeném těle zdravý duch," říká PhDr. Miroslav Táborský. Proto doporučuje chodit na svižnější procházky, asi hodinové, ideálně do nejbližší přírody či parku - samozřejmě v souladu s nařízeními vlády a opatřeními proti šíření pandemie. "Můžeme vyrazit s někým z rodiny nebo s poblíž bydlícím kamarádem či kamarádkou, dobře funguje také pravidelné venčení psa. O level výše jsou pak vycházky s nordic holemi," radí psycholog. 

A protože naše škola stojí poblíž nejkrásnějšího parku v Praze, zveme vás tímto do Grébovky. Podívejte se na video z dílny kameramana a režiséra Adama Kabáta!

 

PROCHÁZKA GRÉBOVKOU