Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Svátky příštího týdne

Svátky příštího týdneIMG_20201002_164612.jpgParlamentní výbor pro dobrou náladu spouští od příštího týdne nový projekt. Každý týden pro vás připraví hned několik důvodů k oslavě. 

Každé pondělí na vás bude ve škole čekat přehled, kdo má v daném týdnu svátek, abyste nezapomněli popřát svým kamarádům. Také vás upozorníme na zábavné svátky! Co konkrétně se bude dít příští týden?

Hned v pondělí 5. 10. mají svátek ELIŠKY, taky je MEZINÁRODNÍ DEN ÚSMĚVU a SVĚTOVÝ DEN UČITELŮ! Takže ne že se budete na někoho mračit! V úterý 6. 10. je DEN NUDLÍ. Školní jídelna sice připravuje bramboračku, ale můžete si dát nudle třeba doma k večeři. 

Ve středu 7. 10. má svátek JUSTÝNA a ve čtvrtek 8. 10. VĚRA. Paní zástupkyni Věře Adamové přejeme všechno nejlepší! Ve čtvrtek je také DEN HRY NA BABU, proto se nezapomeňte pořádně proběhnout! 

V pátek  9. 10. mají svátek SÁRA A ŠTEFAN. Jestli znáte třeba Sáru ze 7. B nebo třeba Štefana z 5. B, pogratulujte jim. Ostatně i pan vrátný Hariš se jmenuje Štefan, jenže ten prý slaví svátek na Štěpána (o Vánocích). :-)