Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Veletrh Schola Pragensis už tento čtvrtek

Veletrh Schola Pragensis už tento čtvrtekbanner_online_schola_2.jpgPandemie koronaviru letos neumožňuje uskutečnit 25. ročník tradičního veletrhu vzdělávání a pražských středních škol Schola Pragensis prezenční formou. Nicméně bude realizována Schola Pragensis on-line.


Schola Pragensis on-line bude zahájena ve čtvrtek 26. listopadu 2020 v 10 hodin živým přenosem z reprezentačních prostor primátora Hlavního města Prahy. Schola Pragensis on-line bude pokračovat až do konce února 2021 - například formou poraden a besed. 

 

Upozorňujeme, že čtvrteční živé vysílání od 10 do 12 hodin bude zaměřeno primárně na žáky základních škol, kteří přecházejí na střední školu. Budou jim poskytnuty důležité informace, týkající se přijímacího řízení apod. Bude také možnost klást dotazy. Pokud jste žáci devátých tříd a budete se chtít tohoto přenosu zúčastnit, nezapomeňte se předem omluvit z online výuky.


Na webových stránkách www.prahaskolska.eu budou přichystány prezentace škol, videa, podcasty, které dětem na základních školách pomohou s výběrem SŠ, s přijímacími zkouškami a podobně.