Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktuality > Vychází poslední letošní číslo školních novin!

Vychází poslední letošní číslo školních novin!NASTUPISTE_cerven_titulka.jpgDesáté číslo školních novin NÁSTUPIŠTĚ je na světě! Přečíst si ho můžete už teď v digitální podobě, zítra bude zdarma dostupné v tištěné podobě na vrátnicích školy.

 

Je vlastně úplně neuvěřitelné, že naše škola zvládla připravit každý měsíc jedno čerstvoučké, křupavoučké Nástupiště - uvážíme-li, jak byl celý tento školní rok komplikovaný. Děkujeme všem, kdo se jakkoli podíleli na jeho přípravě, a doufáme, že si vychutnáte i červnové vydání. 

Co v něm najdete? Rozhovor s Ilonou Voříškovou, třídní čtvrťáků, několik menších anket s odcházejícími deváťáky, článek Nancy Ese Ewere o elektronické žákovské nebo komentář Lili Nguyen, která shrnuje celý (trochu bláznivý) školní rok.

 

Čtěte zdarma zde:

 

NÁSTUPIŠTĚ červen 2021

 

Všechna čísla k přečtení zde:

 

NÁSTUPIŠTĚ 2020/21