Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktuality > Kdo vyhrál vánoční soutěž?

Kdo vyhrál vánoční soutěž?WhatsApp Image 2021-01-03 at 14.46.12.jpegWhatsApp Image 2021-01-03 at 14.46.12 (1).jpegVšechna okénka online adventního kalendáře jsou už otevřená a my známe vítěze tipovací vánoční soutěže!

 

Do unikátního projektu žákovského parlamentu se zapojily desítky lidí, kterým děkujeme! Online adventní kalendář byl díky vám všem příjemná zábava!

Děkujeme také za všechny tipy, které jste nám posílali. Byl to evidentně tvrdý oříšek, protože nikdo nehádal úplně správně a nikdo si netroufl na všech čtyřiadvacet okének. Proto jsme do slosování zařadily všechna vaše tipování, i ta neúplná. A vítězem se stal... Ondra Mikula ze 4. B! Gratulujeme!

Získává knížky Průšvihy drzého (zá)školáka, které naší škole věnoval a které podepsal sám autor - nejslavnější kutil v Česku a také vystudovaný učitel Láďa Hruška. Rozhovor s ním si budete moci přečíst v zimním čísle školního časopisu sChOOL, které pro vás právě dokončujeme. 

Parlament se také rozhodl udělit speciální uznání třídě 2. B, která poctivě tipovala každý den a kalendářem žila celý advent. V novém roce s ní tým Mediálního klubu natočí videoreportáž. 

A ještě to nejdůležitější: Kdo byl na vánočních fotkách z dětství? Odpovědi najdete ve FOTOGALERII.