Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Vyšlo poslední NÁSTUPIŠTĚ!

Vyšlo poslední NÁSTUPIŠTĚ!NASTUPISTE_cerven_2022_TITULKA.jpgStihli jsme to! Jako dárek ke konci školního roku pro vás máme poslední číslo školních novin NÁSTUPIŠTĚ.

 

Sice už bylo v tisku, když se odehrála poslední velká událost roku - celoškolní turnaj ve florbale, ale nevadí, i tak je červnové vydání od začátku do konce natřískané zajímavým čtením. Článek o stužkování nebo o oslavách Dne dětí, velký rozhovor s psycholožkou Jitkou Nesnídalovou, shrnutí všeho, co se nám v tomto školním roce povedlo...

To si zkrátka musíte přečíst! Výtisky si zdarma rozebírejte na vrátnicích školy, nebo stačí kliknout sem:

 

NÁSTUPIŠTĚ červen 2022

 

Přehled všech čísel NÁSTUPIŠTĚ najdete zde:

www.zsvrsovicka.cz/skolni-noviny-nastupiste