Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Výuka na dálku trvá i v únoru

Výuka na dálku trvá i v únoruIMG_20200828_143017 (1).jpgMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemické situaci nedochází ke změnám v protiepidemickém systému ČR (PES) a provoz škol a školských zařízení v období od 1. února 2021 do 14. února 2021 tedy i nadále probíhá ve stejném režimu jako dosud.

 • Povolena je osobní přítomnost dětí zařazených do přípravné třídy základní školy a žáků
  1. a 2. ročníků.
   
 • Prezenční výuka probíhá v homogenních skupinách (kolektivy jednotlivých tříd se neslučují,
  ani jinak neprolínají).
 • Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky
  po celou dobu pobytu ve škole..
 • Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání.
 • Vstup třetích osob (mimo žáky a zaměstnance) do prostor školy je možný jen v nezbytně nutných 
  případech s tím, že se omezí kontakt třetích osob s osobami v prostorách školy.
 • Pro ostatní žáky je povinné vzdělávání distančním způsobem.
 • Jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce žáka. O organizaci konzultací rozhoduje ředitelka školy s ohledem na vzdělávací potřeby žáka.