Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Zábavný i poučný interaktivní panel v hale školy

Zábavný i poučný interaktivní panel v hale školymžp-1.pngV hlavní hale školy, sympaticky přezdívané "kavárna", ale také v prvním patře na prvním stupni najdete interaktivní panel s užitečnými informacemi všeho druhu. Jak už máte vyzkoušeno, najdete tu nejen rozvrh nebo přehled suplování, ale také doopravdy zajímavé tipy. 

 

V září se toto školní infocentrum ÁMOS vision zaměří na udržitelnost. Na obrazovce se promítnou informace o udržitelném rozvoji, globálních cílech nebo správném zbavování odpadu. Tvůrci obsahu dávají prostor iniciativám typu Ukliďme Česko nebo festivalu Voda Moře Oceány. "Chceme, aby Amos nešetřil jen papír, čas a připínáčky, ale skutečně žákům a studentům přinášel do života důležité hodnoty a vyzdvihoval je," podotýká Richard Prajsler zakladatel projektu ÁMOS vision.