Je to doma! V úterý 26. května v Uhříněvsi proběhlo obvodní kolo Prahy 10 a 15 v nohejbale, odkud si naši mladší nohejbalisté odvážejí druhé místo a starší se vrátili do Vršovic s prvním místem! Kluci, děkujeme za skvělou reprezentaci!
Foto: Michal Tomek, text: Alena Bartošová
U Vršovického nádraží 950/1
101 00 Praha 10 – Vršovice
Po - Pá 7:30 - 9:30 12:30 - 13:30