Úvod > Pro žáky > Mediální výchova > Fotoprojekt Proměny školy od září 2019 do června 2020

Fotoprojekt Proměny školy od září 2019 do června 2020

V rámci MEDIÁLNÍ VÝCHOVY pracujeme na tvořivém projektu Proměny školy od září 2019 do června 2020. Žáci každý měsíc zachycují jedinečnou budovu naší školy, život v ní a kolem ní, lidi, kteří v ní tráví několik hodin každý všední den. V červnu chceme uspořádat velkou výstavu pro veřejnost, kde se objeví ty nejosobitější výtvory. A jen tak mimochodem se učíme dívat se na školu jinýma očima, prezentovat svoje dílo, kultivovat estetické cítění a dovednosti v osobní i emailové komunikaci.

LISTOPAD v Proměnách školy

Během listopadu žáci mediální výchovy opět pořídili pár slibných snímků. Projekt Proměny školy od září 2019 do června 2020 pokračuje!

ŘÍJEN v Proměnách školy

Říjnové kolo fotoprojektu Proměny školy od září 2019 do června 2020 je uzavřeno. Už shromažďujeme listopadové obrázky!

ZÁŘÍ v Proměnách školy

Zářijové kolo fotoprojektu Proměny školy od září 2019 do června 2020 je uzavřeno. Zapojilo se 31 lidí, kteří poslali celkem 96 fotografií. Všem patří velký dík - dobrá práce! A teď už podívejte se na nejlepší snímky!