Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Výuka > Druhý stupeň > Bartošová Alena > Fotoprojekt Proměny školy od září 2019 do června 2020 > PROSINEC v Proměnách školy

PROSINEC v Proměnách školyBůh ví, jak to ten kluk dělá, ale zase se mu povedl vážně dobrý záběr. Jonáš Kment pochopil, že naše škola je fotogenická ze všech stran, parádně zapojil perspektivu a ještě využil vtip se značkou "pozor, děti". Good job!

PROSINEC_kment_auta.jpg

Zimní atmosféru, i když bez sněhu, má fotka Valerie Mackové. V prosinci je přece potřeba pořádně se zahřát - třeba tak, že si v huňatých bundách zaběháte se spolužačkou na zádech. Stromy na našem náměstíčku dělají akční fotce dokonalou kulisu. 

PROSINEC_mackova_vali_lidi.jpg

Nejroztomilejší portrét tentokrát poslala Nina Bibilová. Verča s levou tlapkou v sádře a s vítězným poselstvím pravé tlapky působí optimisticky a slibuje lepší (školní) zítřky. Všimněte si, že záklon modelky a linie její postavy dodávají fotce pohyb a šmrnc.

PROSINEC_bibilova-verca.jpg

Zvláštní ocenění za práci s kompozicí fotky a filtry získává Jan Jarský. Dokázal do fotografie zajímavě zapracovat estetiku stromů, čímž fasádě naší školy dodal tajuplnost, až pohádkovost. Je vidět, že si záběr promyslel a procítil.

PROSINEC_jarsky_brzy_zima.jpg