29.6. Vyhodnocení soutěže ve sběru papíru a plastových víček

          Sběr papíru      1. stupeň      1.místo Adam Kabát   3.B
                                                          2.místo Jonáš Kment  4.A
                                                          3.místo Dominik Zika 4.A

                                     2. stupeň      1.místo Vojtěch Vinický 6.A
                                                          2.místo Blaháková Jana  6.A
                                                          3.místo Jakub Hausner   6.A

         Sběr pl. víček    1. stupeň      1.místo Nela Gadžiová 3.B
                                                          2.místo Jonáš Kment   4.A
                                                          3.místo Nikola Demeterová 1.B

                                     2. stupeň      1.místo Jana Blaháková  6.A
                                                          2.místo Vladimír Zika     8.A
                                                          3.místo Dominik Mareš   6.A



5.5. V obvodním kole turnaje v nohejbale získalo naše družstvo
        ve složení Petr Vostárek (9.A), Jakub Chytil (9.A), Vilém  
        Ungermann (8.A), Ding Dao Duc (7.A) 1. místo.
        Fotky jsou ve fotogalerii
.


28.4.  V meziškolním kole Poetického setkání uspěli
          naši žáci Vojta Puchmertl (1.A) a Vojtěch Balogh (7.A)
          a postupují na Dětský galavečer, který se koná 30.5.2016
          od 18 hodin v Městské knihovně, Praha 1.


22.4. Vítězové školního kola Poetického setkání 2016
          (školního kola se zúčastnilo 39 dětí) 

          0. kategorie   Vojta Puchmertl  (1.A)
          1. kategorie   Adriana Šantorová (2.A)
          2. kategorie   Barbora Hánová (5.A)
          3. kategorie   Natálie Ulrychová (6.A)
          4. kategorie   Vojtěch Balogh (7.A)


9.2.   Olympiáda v českém jazyce - obvodní kolo
         Adéla Kosťová z 9.A se umístila na výborném 6. místě 
         a Maja Chernikova na místě 37.
   
9.2.   Školní házenkářská liga SKALKA

         Naše družstvo žáků 4. - 5. tříd obsadilo 2. místo, družstvo
         1. - 3. tříd se umístilo na 3. místě.

9.2.   Soutěž ve sběru papíru a plastových víček.

         Ve sběru papíru se na 1. místě umístil Adam Kabát ze 3.B.,
         2. místo obsadil Jonáš Kment ze 4.A a na 3. místě se umístil
         Tomáš Bumba z 2.A.
         Ve sběru plastových víček se na 1. místě umístila Nela Gažiová
         ze 3.B.,
2. místo obsadil Jonáš Kment ze 4.A a na 3. místě se   
         umístil Jan Olah ze 3.B.


18.1. Obvodní kolo Dějepisné olympiády dnes proběhlo v naší škole
         Vojtěch Balogh ze 7.A obsadil 9. místo.

Anketa Sportovec roku Prahy 10
Nela Gažiová ze 3.B obsadila 3. místo v kategorii žákyně


15.12. David Dlouhý ze 6.A. obsadil 2. místo ve výtvarné soutěži

           "Máma nebo táta v práci".

12.12.  proběhlo školní kolo olympiády v českém jazyce, kterého se
            zúčastnilo 6 žáků. Do obvodního kola postupuje 
            Maja Chernikova  a Adéla Kosťová, obě z 9.A



26.11. proběhlo školní kolo dějepisné olympiády, kterého se zúčastnilo
           9 žáků. Do obvodního kola postupuje Vojtěch Balogh ze 7.A 



13.11.  Soutěž "Orientační běh bankou"
            Náš tým ve složení Vladimír Zika a Veronika Fiedlerová
            obsadil 3. místo a tým Marek Barnoky a Bojan Anevski
            obsadil 5. místo.

          
                  


 

Menu

16. 12. Albína

Zítra: Daniel

Návštěvnost stránek

225932
ZŠ Vršovická