Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Druhý stupeň > Pavlová Andrea > Přírodopis 8. A a 8. B

Přírodopis 8. A a 8. BUčivo na týden od 8. června

8.ABPr 12.docx.pdf

 

Učivo na týden od 1. června

8.ABPr 11.docx.pdf

 

Učivo na týden od 25. května

8.ABPr 10.docx.pdf

 

Učivo na týden od 18. května

8.ABPr 9.docx.pdf

 

Učivo na týden od 11. května

8.ABPr 8.docx.pdf

 

Učivo na týden od 4. května

8.ABPr 7.pdf

 

Učivo na týden od 27. dubna

Tento týden volnější, doplňujte si, kdo chce může mi poslat, co vše vypracoval, ale není to nutné, doufám, že se ještě tenhle školní rok sejdeme a já si veškeré zápisky v sešitě zkontroluji osobně a na známky. Jinak pozor práce na známky určitě posílat, ještě od některých pořád nemám poslán vypracovaný testík. Kdyby se stalo, že jste mi to poslali a já neodpověděla, nepodala zpětnou reakci, znamená to, že jsem email přehlédla, prosím určitě poslat znovu. Na všechny zadané práce „na známky“ posílám zpětnou vazbu do dvou týdnů od data ukončení!!!!!!


22.4. DEN ZEMĚ – vytvořte a pošlete mi plakát, projekt, povídání cokoliv co pro Vás znamená den Země, a jak přispíváte k lepšímu prostředí na Zemi (na známky). Poslat fotku projektu na A4, A3 na můj email do 30.4.
Podívejte se na následující krátké video o dni Země a vypište si do sešitu, co Vám přineslo:
https://www.youtube.com/watch?v=S0ABP048Yc4 
Video se jmenuje HiSTORY - Deň Zeme - 22.4. (celá časť), pokud Vám nepůjde odkaz zadejte do vyhledavače youtube výše nadpis.

 

Opět budu ve škole 28.,29.4. od 10-14:00 prosím, kdo má zájem vyzvednout si pracovní sešit. Dejte prosím vědět předem, ať vím, že dorazíte.

 

Učivo na období od 20. do 24. dubna

8.ABPr 5.docx.pdf

 

Učivo na období od 6. do 17. dubna

8.ABPr 4.docx.pdf

 

Učivo na týden od 30. března do 3. dubna

8.ABPr3.pdf

 

Učivo na týden od 23. do 27. března

Vypsat do sešitu str.67 Krev, Krevní plazma, Červené krvinky, Bíle krvinky a Krevní destičky, str. 68 tabulka krevní skupiny a jejich objevitel Jan Jánský a RH faktor, vypsat nemoci ze zeleného rámečku, opsat shrnutí a vypracovat otázky.
Nákres stavby srdce str.69. Obrázek ke stažení ZDE.

 

Učivo na týden od 16. do 20. března

Po dohodě je možné si u mě v průběhu týdne vyzvednout pracovní sešity. Dopracovat v pracovních sešitech svaly str.19-21 (proběhne společná kontrola).
Učebnice vypsat nemoci svalů str.65, začít novou kapitolu nový nadpis v sešitě Cévní soustava, str.66 vypsat funkce a stavbu cévní soustavy (budu kontrolovat zápisky).