Úvod > Zápis > Představujeme tým > Denisa Mühlbauerová - vychovatelka v družině

Denisa Mühlbauerová - vychovatelka v družině

denisa.jpgDenisa Mühlbauerová
vychovatelka ve školní družině

"Na práci s dětmi mě baví jejich nadšení a bezprostřednost. Přicházejí se skvělými nápady a myslím, že není dne, kdy by mě nerozesmály.
V průběhu praxí během studia jsem si vyzkoušela práci s Montessori principy nebo Začít spolu. Aktivity připravuji s ohledem na schopnosti dětí, inspiraci si beru všude, kde se nabízí. Nechci se uchylovat k direktivnímu řízení, snažím se být dětem spíše "průvodcem" - dát jim dostatek prostoru, aby to zvládly samy, ale být vždy nablízku připravena pomoci. Ráda si vždy vyslechnu jejich nápady a náměty.
Ve volném čase ráda čtu dobré knihy napříč všemi žánry, zejména však science fiction. Cizí mi nejsou ani vzdělávací publikace či pořady, vždy se ráda dozvím něco nového. Také ráda kreslím a maluji a zkouším nové výtvarné techniky. V budoucnu bych se též ráda vrátila k cestování a objevování nových míst."

Více o aktivitách družiny zjišťujte zde:

ŠKOLNÍ DRUŽINA