Úvod > Výuka > První stupeň > Angličtina ve 4. A

Angličtina ve 4. A

PROJECT a DÚ ze čtvrtka 25.2.

PROJEKT : MY PET ( dog, cat, parrot, turtle, hamster, horse...) : využít celou přední stranu čtvrtky A4 - napsat krátké věty o zvířátku vlastním či vysněném, dolnit několika obrázky ( dle uč. str. 41/3,4). Slovíčka vyhledávat v učebnicích, slovnících, na internetru. Psát jen krátké věty, (případně si je doplnit českým překladem do závorky). TERMÍN ODEVZDÁNÍ : 29. 3. 2021.

DÚ ze čtvrtka 25. 2.
slovíčka z 19 lekce napsat do slovníčku a naučit se je
v PS vypracovat str. 38, 39

Domácí úkoly z konce  února (kopii PS str. 38, 39 slovníček17,18.lekce a školní sešit), dětí, které je nepředkládají ke kontrole při online výuce, prosím zaslat na můj mail ilona.voriskova@zsvrsovicka.cz Děkuji.
Hezké prázdniny.

Angličtina - DÚ z úterý 23. 2.

DÚ  - napsat do slovníčku a naučit se slovíčka 18. lekce
do školního sešitu - napiš nadpis My address a vypracuj cvičení podle učenice str. 38 cv. 2

Děti, věřím, že všechno učivo z angličtiny dobře zvládáte a pilně se připravujete na každou lekci. Až se vrátíme do školy, budu slovníček, pracovní i školní sešit pečlivě kontrolovat. Pokud byste něčemu nerozuměly, můžete mi psát na Teams nebo na můj mail : ilona.voriskova@zsvrsovicka.czD

Angličtina - DÚ ze čtvrtka 18.2.

opakování 17. lekce - místnosti v bytě
vypracovat v PS str. 36, 37
zacínáme 18. lekci - číst a překládat v učebnici str. 38

Angličtina - DÚ z úterý 16. 2.

procvičovat 17. lekci - číst a překládat v učebnici str. 36, 37
do školního sešitu nadpis  Haunted castle a opsat dle uč str. 37/7 (básničku se můžete naučit zpaměti)
do školního sešitu - opakování předložek - dle uč. str. 37/6 - opsat a názorně přikreslit předložkové vazby

Angličtina - DÚ ze čtvrtka 11. 2.

Začali jsme se učit lekci 17 - My home
do slovníčku zapsat a naučit se slovíčka 17.lekce - (jen připomínám, že je píšeme z PS str. 66)
do školního sešitu - na novou stránku nadpis My home - Můj domov a nakreslit na celou stranu jednotl. místnosti v bytě, popsat je anglicky - podle cv. z uč. str. 36/1, (můžete si na internetu nebo v anglickém slovníku vyhledat i další části bytu, domu, přikreslit a připsat částí víc...)

Angličtina - DÚ z úterý 9. 2.

číst a překládat 16. lekci v učebnici str.34,35
vypracovat v PS str. 34 a 35

Domácí úkoly z počátku února (kopii PS str. 34,35, slovníček16.lekce a školní sešit), dětí, které je nepředkládají ke kontrole při online výuce, prosím zaslat na můj mail ilona.voriskova@zsvrsovicka.cz Děkuji.

Angličtina - DÚ ze čtvrtka 4. 2.

Napsat si do slovníčku a naučit se slovíčka 16.lekce
Do školního sešitu - nadpis Mix colours a vypracovat dle učebnice str. 35/3

Angličtina - DÚ z úterý 2. 2.

Číst, překládat a opakovat si slovíčka 15, 13.lekce
Doplnit v PS str. 33
( píšeme slovíčka z lekcí dle českého diktování anglicky - děti, které se nepřipojují, procvičujte toto doma)

Angličtina - DÚ ze čtvrtka 28.1.

číst a překládat 15. lekci v uč. str. 32
umět používat slovíčko " can" - (mohu, umím) dle tabulky v uč. na str. 33/5
do školního sešitu : nadpis lekce a psát věty o Robovi a Robertě, nakreslit je

Domácí úkoly z konce měsíce ledna (kopii PS str.32, slovníček15.lekce a školní sešit), dětí, které je nepředložily ke kontrole při online výuce, prosím zaslat na můj mail ilona.voriskova@zsvrsovicka.cz Děkuji.

Angličtina - DÚ z úterý 26.1.

Opakovat - číst a překládat 15.lekci  - v uč. str. 32
Vypracovat v PS str. 32
Do školního sešitu přepsat a naučit se tabulku z učebnice str. 33/5  (I can)

Angličtina DÚ ze čtvrtka 21.1.

dobře znát slovíčka 12, 13. lekce
v PS doplnit str. 31
do slovníčku zapsat slovíčka 15. lekce

Angličtina - DÚ z úterý 19.1.

14. lekce je opakování - revision
číst  a překládat v učebnici str. 30, 31
doplnit v PS str. 30
(zopakovat slovíčka 12, 13.lekce - umět psát překlad do angličtiny dle diktátu)

Domácí úkoly z druhého lednového týdne (kopii PS 13.lekce,slovníček a školní sešit), dětí, které je nepředložily ke kontrole při online výuce, prosím zaslat na můj mail ilona.voriskova@zsvrsovicka.cz Děkuji.

Angličtina - DÚ ze čtvrtka 14.1.
Procvičujeme 13. lekci - opakovat - umět zpaměti slovíčka z 13.lekce (zapsané ve slovníčku)
doplnit pracovní sešit str. 28, 29
zopakovat  si slovíčka oblečení , podívat se v učebnici na str. 36/4 na časování slovesa Have got (mám)

Angličtina - DÚ z úterý 12. 1.
Učíme se 13.lekci  - " Do you like.? I like..." číst a překládat v učebnici str. 28, 29
 zapiš do slovníčku a nauč se slovíčka z 13. lekce

Domácí úkoly z prvního lednového týdne (kopii PS 12.lekce a slovníček), dětí, které je nepředložily ke kontrole při online výuce, prosím zaslat na můj mail ilona.voriskova@zsvrsovicka.cz Děkuji.

Angličtina -  DÚ ze čtvrtka 7. 1.
procvičovat slovíčka z 12. lekce
v pracovním sešitě vypracovat str. 27
do školního sešit popsat a nakreslit z uč. str. 26/1 a opsat str. 27/6

Angličtina -  DÚ z úterý 5.1.
UČÍME SE 12 LEKCI  - číst a překládat  v učebnici str. 26
do slovníčku napsat a naučit se slovíčka 12.lekce ( píšeme je z PS str. 65)
vypracovat do pracovního sešitu (PS) str. 26 - ( ve cv. 2 se zeptej spolužáků nebo v rodině), doplň celou stranu