Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2021/2022 > Kdy se bude parlament ve školním roce 2021/2022 scházet?

Kdy se bude parlament ve školním roce 2021/2022 scházet?

Zde najdete přehled schůzek žákovského parlamentu. Konají se vždy v místnosti u kulatého stolu.

• Hlavní schůzka všech členů žákovského parlamentu bude probíhat vždy ve čtvrtek o velké přestávce.
  • Parlamentní výbor pro školní média se se svými spolupracovníky (tomuto uskupení říkáme Mediální klub) navíc schází vždy ve středu od 13:45 do 16 hodin. Někdo přijde a zase odejde na odpolední vyučování, někdo dorazí později kvůli kroužkům. I tak jistě zvládneme říct si nápady, rozdělit si úkoly a tak dále, aby například dál mohl vycházet náš školní časopis sChOOL.
  • Parlamentní výbor pro akce a události a parlamentní výbor pro dobrou náladu se bude radit, plánovat a organizovat vždy ve čtvrtek od 14 do 15 hodin.
  • Parlamentní výbor pro provoz školy se bude podle potřeby vídat v pátek v 7:15. Domluvíme se vždy na hlavní čtvrteční schůzce, je-li páteční setkání potřeba.

Mediální klub se sejde už ve středu 29. září! Těšíme se!