Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2021/2022

Rok 2021/2022

IMG_20211014_105024 (2)_LI.jpg

Plánujeme jarní slavnost

Tradiční vynášení Morany letos doplníme o nové rituály. Jste zvědaví?

Školní fórum MČ Praha 10

Úvodní setkání zástupců žákovských parlamentů škol v Praze 10 proběhlo 1. března. Za naši školu se ho účastnily Majda a Kiki.

Na výstavě Jiřího Koláře

Poslední únorový pátek jsme věnovali kultuře. Vyrazili jsme na výstavu Jiřího Koláře.

V březnu se nezastavíme

Kalendář aktivit žákovského parlamentu je pro měsíc březen už teď k prasknutí. Víte, co nás čeká?

Nové číslo SCHOOLu na světě

Konec prvního pololetí s sebou přinesl nejen vysvědčení, ale i nové číslo školního časopisu SCHOOL. Celkově jde o 13. vydání!

SCHOOLFEST se povedl, byli jsme v televizi!

Na našem SCHOOLFESTu natáčela Česká televize reportáž, kterou pak odvysílalo Déčko v pořadu Zprávičky!

Náš projekt byl vybrán mezi TOP 10 v ČR!

Náš žákovský parlament se v březnu 2022 zúčastní prestižní akce v Senátu ČR. Sejde se na ní deset nejinspirativnějších českých a moravských žákovských parlamentů. Patříme mezi ně!

Ranní schůzky v sedm

V roce 2022 už došlo na první ranní schůzku parlamentního výboru pro provoz školy. Ti nejstatečnější dorazili v 7 ráno (ještě za tmy!) a makali až do prvního zvonění!

Náš časopis sChOOL vyhrál - chystáme SCHOOLFEST

O tom už celá škola ví, že náš školní časopis sChOOL vyhrál celorepublikovou Soutěž školních časopisů. Teď je ještě potřeba to důstojně oslavit.

Konkurz na zvukaře

Začátkem listopadu odstartoval žákovský parlament konkurz na zvukaře.