Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2022/2023 > Pohodové parlamentní pátky

Pohodové parlamentní pátky

WhatsApp Image 2022-10-07 at 14.54.51 (4).jpegV říjnu jsme zahájili páteční schůzování - celý parlament se schází vždy o velké přestávce u kulatého stolu a v pátek nahoře ve 3. patře ve 14 hodin mají sraz ti, kdo chtějí dopodrobna plánovat, povídat si, mlsat, pomáhat...

Tak třeba 7. října 2022 jsme začali plánovat Halloween, ladili jsme parlamentní nástěnky, řešili jsme školní časopis, někdo tvořil halloweenský plakátek, někdo fotil v družině na titulku časopisu... Prostě fantastická spolupráce. Děkuji (podle abecedy) Honzovi, Khristince, Kristiánovi, Laurince, Lucce, Majdě, Nele, Ondrovi, Poli, Tomášovi a Viktorovi za moc fajn odpoledne! Uznejte, když se v pátek po vyučování sejde dobrovolně parta nadšenců, kteří chtějí dělat něco pro druhé, musíme prostě smeknout.

Alena B.

Více fotek ze setkání prohlížejte ve FOTOGALERII.