Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2022/2023 > Potvrzeno: Máme opět nejlepší školní časopis v celé České republice!

Potvrzeno: Máme opět nejlepší školní časopis v celé České republice!SCH_NASTUP_1_2022_titulka.jpgOdborná porota rozhodla: SCHOOL ovládl i celorepublikové kolo soutěže školních časopisů. V kategorii pro základní školy I. a II. stupeň získal náš časopis první místo navíc i za obsah a grafiku!

Výsledky celorepublikového kola vyhlásili odborníci na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně v rámci Multimediálního dne v pátek 25. listopadu 2022.

Připomeňme, že SCHOOL obsadil první místo už v krajském kole soutěže, kde ho následoval hned na druhém místě náš měsíčník NÁSTUPIŠTĚ. Kromě prvenství v kategoriích "obsah" a "grafika", časopis obsadil celkové první místo mezi časopisy všech základních škol.

 

Pro letošní rok si redaktoři a redaktorky připravili novinku. Spojují SCHOOL a NÁSTUPIŠTĚ v jeden magazín, jehož podzimní číslo už je v tiskárně. Věříme, že bude taky tak populární a úspěšné! Přečíst si ho můžete už teď zde: 

 

SCHOOL NÁSTUPIŠTĚ