Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2022/2023 > Prostor pro práci žákovského parlamentu

Prostor pro práci žákovského parlamentu

IMG_4636.jpgOdpolední parlamenťáci se od začátku roku scházejí ve třetím patře druhého stupně. Hala se od té doby pořádně proměnila.

Obrovský podíl na proměně má třída 9. B, která má svoji kmenovou třídu právě ve třetím patře a zvelebení prostoru je tedy i jejím zájmem. Deváťáci postupně vynosili ze sklepa vyřazené kulaté stolky, natřeli je, natřeli také staré rámy obrazů, pověsili titulky všech vydání našeho školního časopisu SCHOOL a na síť umístili titulky novin NÁSTUPIŠTĚ, naplnili kuličkami staré vyfouklé sedací vaky, přestěhovali nábytek, zrevitalizovali nástěnky a květináče a tak dále a tak dále.

Teď je nám všem v hale moc příjemně!