Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2022/2023 > Slavíme úspěch! Náš školní časopis opět bodoval

Slavíme úspěch! Náš školní časopis opět bodoval

WhatsApp Image 2022-10-21 at 18.33.23.jpegSCHOOL je opět nejlepším školním časopisem v celém kraji!

V roce 2022 jsme se opět opět registrovali do soutěže školních časopisů. V pátek 21. října proběhlo vyhlášení výsledků krajského kola - a tradáááá - s časopisem SCHOOL jsme obsadili 1. místo a se školními novinami NÁSTUPIŠTĚ 2. místo! Postupujeme tedy do celostátního kola!

Diplomy nám předali odborníci z Vyšší odborné škole publicistiky v Praze, kam vyrazila redakce ve složení (podle abecedy) Honza, Kristián, Majda, Poli. Jupííí! Honza hned začal plánovat expedici do Brna, kde na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity proběhne v listopadu celorepublikové finále, Majda utrousila: "Já to věděla, že vyhrajeme," Poli si cestou do školy libovala: "Já jsem taaak ráda, že máme tak dobrej časopis," a Kristián si dělal starosti, jestli dostane domů kopie obou diplomů. :-)

Chcete-li si prohlédnout více fotek z vyhlášení výsledků, podívejte se do FOTOGALERIE.