Co se dělo na parlamentu v pondělí 18. 4. 2026?
Nepřítomni: zástupci ze tříd 2. B, 3. A, 4. C, 6. A, 9. A, 9. B (někteří na vícedenním výletě)
- minulý týden schůzka odpadla kvůli obhajobám závěrečných mezipředmětových prací - všichni deváťáci úspěšně obhájili!
- minulý týden 8. A na vodě - zážitky ostatních z vody, další třídy se chystají do Krkonoš
- projekt Moje skvělá třída - vyplněné plakáty odevzdáváme nejpozději v pondělí 8. června (odpoledne budeme vyvěšovat ve vestibulu)
- přihlášené třídy na Vítkův turnaj ve společenských hrách provedou kontrolu rozpisu (vyvěšené na webu a na všech halách) - když něco nebude v pořádku, dají hned vědět
- zakončení projektu Moje stopa ve škole v Trmalově vile - jdou tam deváťáci Vanessa, Petr a Norbert
- na odpoledním parlamentu budeme dodělávat hrací plochy pro Vítkův turnaj, bonbonky máme :-)