Co se dělo na parlamentu v pondělí 20. dubna?
nepřítomni: zástupci ze tříd 3. A, 3. B, 4. C, 8. B, 9. A
- dotazníčky pro průzkum
- deváťákům se blíží obhajoby ZMP - kdo by se chtěl přijít podívat, musí se předem ohlásit
- konkurz na zvukaře 24. 4. 2026 o velké přestávce - má na starosti Elly a Laura
- jak se chystáte na Den Země? (některé třídy jsou na Hostivař, jiné do "mořského světa", někdo na Hamr...)
- přihlášky na Vítkův turnaj ve společenských hrách - posunuto opět kvůli Paříži, jinak bychom neměli organizátory na stanovištích, proberte pravidla se třídou, odevzdávejte do 30. dubna
- nové brožurky o žákovském parlamentu (jedna pro každého parlamenťáka, jedna do třídy, aby s ní mohli pracovat učitelé a děti během třídnických hodin)
- odpolední parlament bude hlavně o turnaji
Fotografie ze schůzky zde: NA PARLAMENTU JSME ROZDÁVALI NOVÉ KNÍŽEČKY