Úvod > Školní média > sChOOL TV

sChOOL TV

Mediální klub ZŠ U Vršovického nádraží navazuje na tvorbu úspěšného školního magazínu sChOOL a spouští sChOOL TV.
Zde najdete odkazy na videa zveřejněná na našem YouTube kanále.

uvod.jpegVŠECHNY BŘEZNOVÉ VÝZVY POHROMADĚ

Po jarních prázdninách, tedy v pondělí 8. března 2021 jsme rozjeli projekt VELKÁ JARNÍ VÝZVA. Každý den jeden GIF (pohyblivý obrázek) a k tomu zábavný úkol. Nemusíme se přece pořád jenom učit!

Podívejte se na video, kde jsou všechny GIFY spojené do jednoho pásma!

SCHOOL TV: Přehled březnových výzev

WhatsApp Image 2021-03-27 at 12.12.42.jpegO ŠKOLE ANGLICKY

Páťáci, kteří si chtějí užít trochu víc angličtiny, trochu víc si povídat anglicky a zkoušet různé aplikace, hrát hry a podobně, mohou navštěvovat úterní online ENGLISH CLUB. Tuhle jsme procvičovali téma školy, školních předmětů, oblíbených dnů v týdnů a cvičili sloveso "have got" nebo vazbu "I am good at..." A vzniklo tohle video!

SCHOOL TV: O škole anglicky

WhatsApp Image 2021-03-19 at 10.16.44.jpegCO MÁME RÁDI NA NAŠÍ ŠKOLE

Žákovský parlament připravil video, ve kterém láká budoucí prvňáčky do naší školy 🤭😃 Filmování na dálku nejde sice provést v top kvalitě, ale i tak máme z videa radost 🥰

Podívejte se:

WhatsApp Image 2021-02-18 at 09.59.05 (8).jpegZE ŠKOLNÍCH ZÁLOŽEK BYLI NADŠENÍ

Podívejte se na video z předávání cen 2. B. Děti dostaly záložky s motivem školy a hesly, které zvyšují chuť číst. Made by žákovský parlament.

SCHOOL TV

WhatsApp Image 2021-02-11 at 20.45.37.jpegJAK NA KYNUTÉ KNEDLÍKY?

Adam je vášnivý kuchař, a tak se rozhodl chystat pro vás lákavé recepty. Podívejte se na video, ve kterém se naučíte připravit pro své blízké lahodné kynuté knedlíky. Dobrou chuť!

BAFCEC41-A617-4D3C-BE80-CA960F588520.jpeg

MÁTE RÁDI ŽABKY?

Podívejte se, jak si druháci vesele hrají s vlastnoručně vyrobenými žabkami.

WhatsApp Image 2021-02-04 at 14.11.43.jpegDRUŽINOVÉ ŠVADLENKY

Tak jsme pojmenovali video pořízené na začátku února ve školní družině. Chcete vidět, jak paní učitelka Vlada Kopecká šije s holčičkami ze druhé třídy svačinové taštičky?

WhatsApp Image 2020-12-31 at 18.22.52.jpeg

TANČIT JAKO PREMIÉR

Vzpomínka na předvánoční období, kdy holky z páté třídy natočily na angličtině záběry, kde tančí jako pan premiér Hugh Grant ve filmu Láska nebeská. Love is all around!

Fotky 29.01.2021 21_23_05.png

AKČNÍ DRUHÁCI

O další video se postarala paní učitelka Míša Suchá a její druháci. Lajkujte!

IMG_20201119_093401.jpg

NAŠE ŠKOLNÍ MÉDIA V TELEVIZI II

Druhá reportáž k vidění na sChOOL TV. Tentokrát o našich školních médiích.

IMG_20201119_101310.jpg

NAŠE ŠKOLNÍ MÉDIA V TELEVIZI I

Mediální klub ZŠ U Vršovického nádraží už začal s plněním svých předsevzetí na rok 2021. Navazuje na tvorbu školního magazínu sChOOL a spouští sChOOL TV.

"Rozjet sChOOL TV plánujeme už delší dobu," přibližuje člen Mediálního klubu a šéf projektu Adam Kabát z 8. A. "Ani teď sice není nejlepší doba, nemůžeme totiž reportáže, rozhovory, ani ankety, jelikož škola je pro většinu lidí zavřená. Ale rozhodli jsme se věc už neodkládat."

Mediální klub, který se v době koronavirové schází pravidelně online, v novém videu mapuje zákulisí natáčení reportáže štábu České televize. (Jak víte, stanice Déčko uvedla v pořadu Zprávičky 22. 11. 2020 reportáž o našem žákovském parlamentu a 30. 12. 2020 reportáž o našich školních médiích.)

Materiál sChOOL TV teď odkrývá nezveřejněné záběry a vtipné situace.

sChOOL TV

Fanděte nám, lajkujte a staňte se odběrateli!