Úvod > Pro rodiče > Servis pro deváťáky a jejich rodiče > Elektronická verze testů

Elektronická verze testů

229f45f638414362aa7fd73c5c7af777_INFOGRAFIKA_JPZ_MZ_InspIS SETmobile.jpgUpozorňujeme na elektronickou verzi přijímacích testů, které jsou k dispozici v mobilní testovací aplikaci InspIS SETmobile.

Žáci 9., 7. a 5. ročníků základních škol mají možnost využít jako jednu z forem přípravy na přijímací zkoušky do maturitních oborů středních škol (pro čtyřleté, šestileté i osmileté studium) také elektronickou verzi testů k tzv. jednotným přijímacím zkouškám.

Testy, které Česká školní inspekce převedla do elektronické podoby, připravilo Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT) a použity byly při přijímacích zkouškách v minulých letech. Elektronická verze těchto testů je k dispozici v mobilní testovací aplikaci InspIS SETmobile, která je zdarma ke stažení do chytrých telefonů a tabletů.

Od 1. února 2021 jsou v aplikaci InspIS SETmobile k dispozici testy z českého jazyka a matematiky, které byly použity při tzv. jednotné přijímací zkoušce v letech 2020, 2019, 2018 a 2017, plus ukázkové verze testů pro rok 2021.