Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Ze života školy > Loučení s absolventy dojalo i pobavilo

Loučení s absolventy dojalo i pobaviloWhatsApp Image 2023-06-29 at 06.34.13 (1).jpegVe středu 28. června 2023 se konalo v sále školy Loučení s absolventy. Za hojné účasti rodičů, příbuzných a přátel byli ostužkováni páťáci, kteří opouštějí první stupeň, a ošerpováni deváťáci.

 

Kromě stužkování a šerpování bylo na programu slavnostního podvečera také předávání certifikátů těm úspěšným deváťákům, kteří zpracovali, odprezentovali a v květnu obhájili závěrečnou mezipředmětovou práci.

Ředitelka školy Jana Frojdová také udělila Cenu ředitelky školy výrazným osobnostem devátého ročníku. Ocenění letos získali: Vít Vachta, Magdeléna Galambicová a Adam Suchomel. Vítek a Majda za "mimořádnou práci pro školu, reprezentaci školy a za příkladné působení v žákovském parlamentu", Adam za "mimořádnou práci pro školu v roli hlavního zvukaře a příkladnou reprezentaci školy".

Za závěr z rukou deváťáků převzaly osmačky a zároveň moderátorky slavnostní akce Nela Opočenská, Katka Macková a Nela Demetrová "deváťáckou štafetu".

Akci okořenil pořad Otazníky Tomáše a Manuely, v němž se Manuelce Gonzáles a Tomovi Hartmanovi svěřily třídní učitelky páťáků a deváťáků, na co budou nejraději vzpomínat, a povyprávěly o společných zážitcích s třídou. 

Fotografie z akce si prohlížejte ve fotogalerii:

STUŽKOVÁNÍ

ŠERPOVÁNÍ

PŘEDÁVÁNÍ CERTIFIKÁTŮ

PŘEDÁNÍ CENY ŘEDITELKY ŠKOLY