Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Ze života školy > V naší knihovně si čtení určitě vyberete!

V naší knihovně si čtení určitě vyberete!IMG_20230124_083057.jpgNaše škola se od loňského roku pyšní moderní knihovnou, ve které můžete najít knihy všech možných žánrů a každý si přijde na své. 
 
Zajímá tě fotbal? Máme knihy o fotbale a fotbalistech! Máš rád/a koně? Máme knihy s koňskou tématikou! Láká tě tajemno, fantasy světy, nebo příběhy z budoucnosti? I to máme! Komiksy pro malé i velké, manga komiksy, romantické knihy, napínavé, detektivky, válečné příběhy, čtení legrační a pro zábavu, encyklopedie o přírodě, vesmíru i slavných osobnostech, doporučená četba do hodin češtiny, čtení pro začínající čtenáře, to vše si lze půjčit. Knihy máme opravdu pro všechny věkové kategorie. Nově bude možné si zapůjčit i časopisy. 
Poličky jsou rozdělené podle žánrů, aby sis mohl/a snáze vybrat. Chceš si něco přečíst, ale nevíš co? Stav se pro radu, společně vybereme, co tě bude bavit!
 
Od začátku toho školního roku už bylo půjčeno přes 220 knih. Největší zájem je o Deníky malého poseroutky, série Příběhy se šťastným koncem, knihy od Petea Johnsona a Davida Walliamse. Nejaktivnějšími čtenáři jsou děti z 5. A a 3. A. 
Veronika Marková, koordinátorka knihovny