Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Ze života školy > Vítkův turnaj zakončil měsíc odvahy a výzev

Vítkův turnaj zakončil měsíc odvahy a výzev



20260529-VIM_7132.jpgVítkův turnaj ve společenských hrách zakončil květen - měsíc odvahy a výzev.

 

Poslední květnové dopoledne pořádal žákovský parlament Vítkův turnaj ve společenských hrách. Malí i velcí zcela propadli piškvorkám, člobrdu nebo pexesu a z třídních kol vzešli vítězové, kteří se utkají v pondělí 1. června ve finále a následně v superfinále.

Nádherné fotografie Vanii Pravici, které perfektně zachycují pohodovou a zdravě soutěživou atmosféru, si prohlížejte ve fotogalerii:

VÍTKŮV TURNAJ VE SPOLEČENSKÝCH HRÁCH

Tak skončil květen - měsíc odvahy a výzev. Našim nohejbalistům přinesl první místo v obvodním klání, celému druhému stupni zájezd do Paříže, mnoha třídám zábavné výlety do přírody, deváťákům obhajoby závěrečných mezipředmětových prací i výsledky přijímaček na střední školy, družináčkům tradiční akci Nech brouka žít...

FOTOGALERIE 2025/2026