Vítkův turnaj ve společenských hrách zakončil květen - měsíc odvahy a výzev.
Poslední květnové dopoledne pořádal žákovský parlament Vítkův turnaj ve společenských hrách. Malí i velcí zcela propadli piškvorkám, člobrdu nebo pexesu a z třídních kol vzešli vítězové, kteří se utkají v pondělí 1. června ve finále a následně v superfinále.
Nádherné fotografie Vanii Pravici, které perfektně zachycují pohodovou a zdravě soutěživou atmosféru, si prohlížejte ve fotogalerii:
VÍTKŮV TURNAJ VE SPOLEČENSKÝCH HRÁCH
Tak skončil květen - měsíc odvahy a výzev. Našim nohejbalistům přinesl první místo v obvodním klání, celému druhému stupni zájezd do Paříže, mnoha třídám zábavné výlety do přírody, deváťákům obhajoby závěrečných mezipředmětových prací i výsledky přijímaček na střední školy, družináčkům tradiční akci Nech brouka žít...
U Vršovického nádraží 950/1
101 00 Praha 10 – Vršovice
Po - Pá 7:30 - 9:30 12:30 - 13:30