Úvod > Pro žáky > Školní časopis

Školní ČASOPIS

Titulka (1).jpg

Ve školním roce 2023/2024 se definitivně loučíme s původním časopisem SCHOOL, který naší škole přinesl třikrát vítězství v celorepublikovém kole soutěže školních časopisů, a věnujeme se výhradně Nástupišti. Tvoří ho primárně žáci mediální výchovy, tedy šesťáci a sedmáci, koordinátorkou časopisu je Alena Bartošová.

Dotazy, nápady nebo články posílejte
na
e-mail nastupiste@zsvrsovicka.cz!

Příběh našich školních médií

Od roku 2018 vycházel v naší škole školní časopis SCHOOL, který třikrát zvítězil (v roce 2018, 2021 a 2022) v celostátní soutěži školních časopisů. Může se tedy pochlubit titulem "nejlepší školní časopis v Česku".

Kromě tohoto barevného magazínu škola od září 2020 do června 2022 vydávala měsíčník NÁSTUPIŠTĚ (s rubrikami jako VÝSLECH V KUPÉ, Z RYCHLÍKU, JÍZDA PRVNÍ TŘÍDOU nebo KOMENTÁŘ NA KOLEJÍCH).

Ve školním roce 2022/23 došlo k fúzi obou periodik a vznikl formát

SCHOOL NÁSTUPIŠTĚ. Obě periodika publikovaná v minulých letech se ve školním roce 2022/23 spojila v jeden unikátní magazín, kde najdete to nejlepší z obou.

Každopádně doporučujeme nahlédnout do našeho online archivu!