Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2022/2023

Rok 2022/2023

IMG_20221014_111938.jpg

Výstavka ve vestibulu

Ve vchodové chodbě jižní budovy si můžete prohlédnout novou výstavku zasvěcenou práci žákovského parlamentu.

Prostor pro práci žákovského parlamentu

Odpolední parlamenťáci se od začátku roku scházejí ve třetím patře druhého stupně. Hala se od té doby pořádně proměnila.

Natáčel s námi Pražský inovační institut

V pátek 17. února 2023 u nás natáčel Pražský inovační institut (spolu s Centrem pro demokratické učení) reportáž o smyslu žákovských parlamentů ve školách. Výsledek už brzy uvidíme na YouTube.

První (tříkrálová) schůzka v novém roce

V pátek 6. ledna odpoledne se poprvé v tomto kalendářním roce sešla redakce školního časopisu SCHOOL NÁSTUPIŠTĚ.

Byli jsme v televizi!

Jistě si vzpomínáte, že u nás ve škole nedávno natáčel štáb České televize. Jak to dopadlo?

Potvrzeno: Máme opět nejlepší školní časopis v celé České republice!

Odborná porota rozhodla: SCHOOL ovládl i celorepublikové kolo soutěže školních časopisů. V kategorii pro základní školy I. a II. stupeň získal náš časopis první místo navíc i za obsah a grafiku!

Známe vítěze Mojí stopy

Na celoškolním workshopu jsme si představili všechny návrhy, pro něž bylo možné elektronicky hlasovat. Teď už víme, který nápad se líbil nejvíc.

Proběhl konkurz na redaktora/redaktorku!

Letáčkem WANTED lákal žákovský parlament na speciální konkurz, který se konal v pátek 25. listopadu.

Škola už hlasuje

Projekt Moje stopa ve škole vrcholí. Máme za sebou celoškolní workshop a už brzy budeme znát vítězný návrh.

Moje stopa ve škole vstupuje do další fáze

Třídní projektové listy odevzdány, zpracovány a teď už se třídy, jejichž návrhy postoupily do elektronického hlasování, mohou těšit na prezentaci na celoškolním workshopu!