Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2022/2023

Rok 2022/2023

IMG_20221014_111938.jpg

Halloween 2022

Žákovskému parlamentu se i letos podařilo uspořádat velkolepou halloweenskou party pro celou školu. V pondělí 31. října 2022 se chodby, třídy a sál jen hemžily čarodějnicemi, upíry a zombíky!

Halloween coming soon

Halloween se blíží, a tak zdobíme, zdobíme, zdobíme.

Slavíme úspěch! Náš školní časopis opět bodoval

SCHOOL je opět nejlepším školním časopisem v celém kraji!

Parlamenťáci nafoceni!

V pátek 13. října jsme absolvovali velké focení!

Plánujeme Halloween a řešíme provoz školy

Na páteční dopolední schůzi 13. října opět dorazila i paní ředitelka. Znovu jsme jednali o začleňování Ukrajinců, otevřelo se například i téma organizace výdejů obědů.

Pohodové parlamentní pátky

V říjnu jsme zahájili páteční schůzování - celý parlament se sejde vždy o velké přestávce u kulatého stolu a v pátek nahoře ve 3. patře ve 14 hodin mají sraz ti, kdo chtějí dopodrobna plánovat, povídat si, mlsat, pomáhat...

Moje stopa ve škole opět startuje!

I letos se naše škola přihlásila do projektu Moje stopa ve škole. Vyhlašuje ho MČ Praha 10, která opět zafinancuje vítězný návrh částkou 35 000 korun.

První setkání v novém školním roce

Ve čtvrtek 22. září 2022 se v sále školy setkali poprvé nově zvolení zástupci tříd. Žákovský parlament je kompletní!

Volby v plném proudu

Volby do žákovského parlamentu v plném proudu, už známe některé nové parlamenťáky!

Obnovujeme tradici kalendářů pro dobrou náladu

I letos se pokusí parlamentní výbor pro dobrou náladu připravit na každý týden kalendář, kde představí zajímavé nebo vtipné svátky či výročí.