Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2023/2024 > Mezinárodní den úsměvu

Mezinárodní den úsměvu

IMG_6560.jpegMezinárodní den úsměvu.jpgDo výzvy žákovského parlamentu se na Mezinárodní den úsměvu zapojily tři třídy a školní družina. Který tým zvítězil?

Třída 4. B vytvořila obrovský úsměv a připravila zábavné videjko (podívejte se na našem Facebooku nebo Instagramu). Třída 6. A Mezinárodnímu dni úsměvu věnovala výchovu ke zdraví - cvičila jógu smíchu, povídala si o účincích smíchu a vyprávěla si veselé historky. Třída 6. B nafotila řadu rozesmátých fotek a při angličtině natočila video s anglickým vtipem a hláškou "Be the reason someone smiles today!" Školní družina se také zapojila sérií rozesmátých snímků.

Parlamentní výbor zvolil za nejveselejší příspěvek video čtvrťáků (viz foto) a na páteční schůzce žákovského parlamentu ocenil tým čtvrťáků tvořivým dárkem. Gratulujeme, čtvrťáci! Jen tak dál!

Fotky si prohlížejte zde:

Výchova ke zdraví v 6. A

Úsmevy

Mezinárodní den úsměvu v družině