Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2023/2024 > Zvolili jsme zástupkyně předsedy parlamentu

Zvolili jsme zástupkyně předsedy parlamentu

schody.jpeg

Předseda Kristián Marek už má svoje zástupkyně! Vedení parlamentu je tedy kompletní.

V pátek 13. října jsme se konečně všichni vyfotili a hlavně jsme si zvolili místopředsedkyně žákovského parlamentu. Obě zvolené kandidátky přednesly skvělou řeč a bez zaváhání osvětlily, proč právě ony by měly zastupovat předsedu Kristiána Marka. "Myslím, že kdybyste mě zvolili místopředsedkyní, navážeme na spolupráci, kterou jsme mezi šestkami pěkně nastartovali na adaptačním kurzu," argumentovala Beata. "Jsem v parlamentu už třetí rok, hodně mě to baví a myslím, že jsem už ukázala, že to beru vážně," sdělila na zasedání Nelly, která prokazuje organizační schopnosti například tím, že ve své třídě úspěšně koordinuje projekt Moje stopa ve škole. Tento týden už za svůj tým odevzdala vyplněný projektový list, čímž vystřelila svoji třídu na první místo v rychlosti zpracování třídního návrhu.

Zástupkyní předsedy pro první stupeň se stala Nelly Oláhová (5. A), zástupkyní předsedy pro druhý stupeň je Beata Bobáková (6. A)! Gratulujeme.

Více fotek celého žákovského parlamentu si prohlédněte zde:

Fotogalerie - parlament v říjnu 2023

Přehled členů parlamentu najdete zde:

Žákovský parlament